Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért paráznak a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért paráznak a fiatal lányok, hogy terhesek lettek-e, ha nem védekeznek?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdéssel találkoztam már, de újra meg újra előfordul, hogy nincsenek tisztában a felelősséggel.

2016. jan. 17. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

A legtöbb esetben annyira kívánják már a szexet,hogy mikor kopogtat a lehetőség meggondolatlanul belemennek.Nincsenek tisztában a következményekkel.

Ha meg netán besikerül a gyerek akkor vagy elvetetik,vagy felnevelik,de akkor lőttek a sulinak stb.

2016. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert a mensi csak a biológia könyvekben szabályos, a barátjuk megnyugtatta őket, hogy időben kiveszi, stb.
2016. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Meg persze ott van a tapasztalatlanságból eredő para is...
2016. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: Tetszik ez a gondolatmenet, ez nem annyira jutott eszembe, hogy lehet, hogy tényleg annyira akarnak már szexelni, mert nagy a nyomás, suliban is, baráti körben is siettetik és akkor a srác meg persze megnyugtatja a csajt, hogy nem lesz gond. Később meg ráébred a csaj, hogy valami nem oké mégsem.

Csak ilyenkor hogy oszlik meg a felelősség?

2016. jan. 17. 21:31
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
A kérdés az az, hogy miért csak a lány parázik, ha nem védekeztek? Mert a fiúnak ott van a szabadsága, hogy lelép és ott hagy akárkit. Egy lány ha teherbe esik akkor az ott hagyja az életén a bélyegét, akár pozitív akár negatív. Ahelyett, hogy tinilányokat gyaláztok amiért szexelnek, inkább akkor a nagy tudásotokkal mennétek középiskolákba és tartanátok érdemleges felvilágosító előadásokat, mert manapság az az oktatásban nem szerepel.
2016. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek.

Nem gyalázok senkit, nem is arról szól ez, csak nem tudom miért utólag aggódik valaki. Talán az én hibám, mert fiatal lányok körében kérdeztem ezt, de természetesen nem csak rájuk vonatkozik és persze a férfiakra is.

A felvilágosító órák valóban hiányoznak a sulikból, de hát miért is kéne a sulira húzni ezt a felelősséget. Akár a médiában is lehetne erre figyelmet felhívni, otthon a szülőnek is kéne ezzel foglalkozni.

Éppen emiatt kérdeztem, hogy maga a felelősség hogy oszlik meg ilyenkor, mivel a férfi lelécelhet, a nő meg ott marad nyakán egy gyerekkel, neki sokkal bonyolultabb a dolog nyílvánvaló.

2016. jan. 18. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én esetemben ez úgy történt, hogy amikor először voltam együtt a párommal, akkor én kevésbé szerettem volna, de ő nagyon (előtte már két éve nem szexelt senkivel). Kértem, hogy legalább húzzon óvszert, fel is húzta, de aztán rövid időn belül levette, mert zavarta, és nélküle folytatta. Én meg már fáradt voltam hozzá, hogy tiltakozzak, még gondoltam azért 32 éves létére csak tudja, hogy mit csinál. Persze azért elmenni nem ment el bennem. Másnap nem is foglalkoztam volna annyira a dologgal, de ő igen, mert megijedt, aztán ezzel már engem is beparáztatott.


Amúgy szerintem sokszor csak az van, hogy aktus közben a "kis esély" olyan nagyon távolinak tűnik, hogy áá biztos nem velem fog megtörténni, hogy ennyitől teherbe esek, aztán másnap meg ott van, hogy de mi van, ha mégis.


A második válaszolóval is egyet értek.

2016. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!