Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a baj azzal hogyha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal hogyha egy fiatal lany 16-17 evesen elkezd nemi eletet elni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt hogy ilyenkor meg nem kellene es hasonlo tanacsakot irnak. De miert? En is 17 evesen kezdtem felelosseggel vedekeztem. Pont azt lattam hogy sokszor felnott nok kerulnek olyan helyzetbe hogy kiszakad a gumi es eszukbe sincs esemeny utanit iratni persze ez a fiatalabb korosztalyal is elofordul. De ugy gondolom hogy ez az egesz nem eletkorfuggo. Ti mit gondoltok errol aki felelotlen fiatalon felnottkoraban is az?
2014. nov. 20. 07:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lerágott csont.
2014. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

" Mi a baj azzal hogyha egy fiatal lany 16-17 evesen elkezd nemi eletet elni? "


-semmi

2014. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Jo neked hogy van idod minden temat kovetni.
2014. nov. 20. 07:42
 4/15 Deákné Vászna válasza:
40%
Az égvilágon semmi, anyáink, nagyanyáink sokszor még korábban kezdték, csak mára valahogy "elfelejtették"! Vajon miért?
2014. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy mégsem felelősen szexelnek? Minden héten van legalább egy kérdés, hogy védekeztünk, még is terhes vagyok.
2014. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
4-es! Anyáink, nagyanyáink NEM kezdték korábban, csak ma vígasztaljátok magatokat ezzel. Ők még szűzen mentek férjhez. Csak kevesen voltak, akik nem.
2014. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

"Pont azt lattam hogy sokszor felnott nok kerulnek olyan helyzetbe hogy kiszakad a gumi es eszukbe sincs esemeny utanit iratni persze ez a fiatalabb korosztalyal is elofordul."


Nincs azzal semmi baj, ha 17 évesen elkezdi az ember, de amit te olvasol, hogy nem tudnak felelősséggel szexelni, az nem a felnőttebb korosztály mint sokkal inkább a tizenévesek jelentős része, akik divatból, a másik utánozásából, valaki ráhatására stb.kezdenek el szexuális életet élni úgy, hogy fogalmuk nincs még a saját testük működéséről se nemhogy a védekezés jelentőségével tisztában lennének.

Nyilván előfordul a felnőtt korosztályban is, de szerintem jelentősen kevesebb esetben.......na pont ezért van gond, amikor valaki eszetlenül csinál dolgokat és ilyen a túl korán elkezdett szex is.

2014. nov. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Semmi gond nincs vele, csak ésszel csináljátok. Védekezés, figyeljetek a másikra ne csak az legyen, hogy megköpködi beteszi, azt ha elment oldd meg magad. Legyen egy kölcsönös örömszerzésre alkalmas társasjáték. És még egyszer hangsúlyozom. Védekezzetek.
2014. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noydra ***** válasza:
48%
Még 15 évesen sincs semmi baj vele, ha megvan hozzá a kellő agyi kapacitás és érettség.
2014. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

#6


Oltári tévedésben vagy.

Akkoriban az volt a szokás, hogy habár szüzen, de 16 évesen férjhez adták a lányokat.

Aszóval nagyon is éltek nemi életet, mi több nem ritkán akkor már anyák voltak.



Attól, hogy férjhez adták őket és nem ők döntötték el kihez mennek, vagy kivel járjanak attól még a nemi élet rész él. Nem az volt az "erkölcstelen" ha 16 évesen szexelt, hanem ha nem a férjével.

2014. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!