Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire szabadna görcsöni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fotucsok kérdése:

Mennyire szabadna görcsöni spirál felhelyezés utána?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy nem ide tartozó a kérdés, de itt mindig kapok választ, és talán többeteknek van is már fenn spirál.

Kolleganőm ma tetette fel, és borzasztó görcsei vannak azóta is.

Én két hete rakattam fel, de meg sem éreztem. Igaz én szültem, ő pedig még neml



2016. okt. 5. 11:20
 1/5 anonim válasza:

En szultem is,meg nem is.

Csaszarjaim voltak.

En is ereztem a hasam par napig a felrakas utan de nem volt veszes fajdalom,nagyon enyhe gorcsok voltak.

Ha nem mulik a gorcs En a helyeben visszamennek,es ranezetnek.

Neztek uh val a felrakas utan?

2016. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem nézték neki uh-gal. A doki is túl laza volt... :(

Semmit nem kérdezett tőle. Se azt, hogy szült-e, se semmit

2016. okt. 5. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan én szültem de nem volt semmilyen tünetem. Meg sem érezten igazából.

Na de ami utána jött:( méhgyulladástól kezdve, fertőzések stb. Szűk egy évig volt fent. Most szedettem le. Azóta szárnyalok:) sok sok görcsöm volt mellette, de az a mozdulnisemtudok görcs! Vérzések ha kellett hanem. Mintha egy nagy késbe ültem volna sokszor.. Nem rögtön jelentkeztek ezek a dolgok.

Amugy védekezésnek ez 100% biztonságot adott:) mert annyira szarul voltam ott lent aspiráltól, hogy szexre gondolni sem akartam. Király... Dupla védelem!

De mint írtam nem, felrakás után nem görcsöltem!!

Soha senkinek nem ajánlom a spirált. De ez csak a tapasztalatom miatt írom. Valakinek pl anyumnak tök jó volt.

2016. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En szultem, de gorcsoltem aznap, amikor feltettek. Minimalis barnazas is volt. Masnapra ezek elmultak. Azt mondta az orvos, ha jobban gorcsolok, mint egy menseskor, akkor menjek vissza.

A borzasztoan gorcsol szerintem ez a kategoria. Menjen vissza!

2016. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hormonális spirálom van, Mirena. Nem tudom erről van-e szó, de nálam annyi jelentkezett, hogy a "mensi" első napján görcsölök. Előtt soha sem. Nem veszélyes, bár furcsa. Májusban rakattam fel. Akkor kb. két hónapig pecsételtem, de már az is elmúlt.
2016. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!