Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen folyásotok van fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen folyásotok van fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Második hónapja szedem a fogamzásgátló tablettát, minden rendben vele, semmi durva mellékhatás, a szünetben pontosan jött meg és múlt el a megvonásos vérzés, satöbbi.

Viszont van folyásom, szagtalan, fehéres-átlátszó, nem túl nagy mennyiségű. Ez normális? Volt ilyenem tabletta előtt is, de olvastam, hogy mellette altalaban elmúlik. Nektek mik a tapasztalataitok?

Köszönöm előre is!


2016. okt. 4. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Hüvelyszárazságot és libidó csökkenést okozott nekem aztán váltottam és inkább ilyen vizes de szintelen szagtalan
2016. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem minden hormonális változás hatására nagyobb mennyiségű fehér folyásom lesz. Terhesen például dőlt belőlem, az orvosomat is megdöbbentette (de nem talált semmi kórosat benne). Nálam tehát teljesen normális.
2016. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapból elég erős ez a "hétköznapi" folyásom (számomra annyira kellemetlen, hogy pl rendszeresen használok emiatt vékony betétet, mert sokszor olyan, mintha vizelettartási gondjaim lennének...).


Mikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, az első hónapokban a hormonbomba hatására ez szinte teljesen megszűnt, boldog is voltam tőle. :) Viszont 2-3 hónap után, ahogy a szervezetem megszokta a bogyót, és beállt egy "normális" hormonszintre, azóta megint visszajött - bár talán nem olyan erős, mint előtte volt, de azért van.

2016. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!