Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedése mellett miért marad ki a vérzés?

Figyelt kérdés
Mindig a harmadik gyógyszermentes napon szokott megjönni, ma a negyedik nap van és még mindig nem jött meg. A hasam majdnem egy hete enyhén görcsöl, mint menstruáció előtt szokott, de vérzés nincs, csak átlátszó folyás. Mi lehet az oka?

2016. szept. 15. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha stresszelsz tovább késik, ha nagyon aggódsz csinálj egy tesztet, amúgy nekem a 2. napon jött meg aztán egyszer csak váltott 3.-ra szóvall lehet spontán késik.


Azért vicces, amíg nincs tabi "hm... ezen a héten kell kb megjönnie, de lehet pár napot késik", tabival "úristen reggel kellett volna megjönnie és már dél van ,terhes vagyok o.O" :D

2016. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van hogy eltolódik, a szünetben kell megjönnie, még van idő, ha a 7nap alatt megjön akkor jó. Ha nem akkor 8.napon reggel első vizeletből teszt és ha negatív folytatod (ilyenkor lehet hogy nem volt elég vastag a méhnyálkahártya) és ha a következő is kimarad akkor doki és nem szabad folytatni se már.
2016. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából pont ennek a levélnek az elkezdése előtt voltam a dokimnál kivizsgáláson. Az aggaszt, hogy már kb. egy hete görcsöl a hasam, mindig azt hiszem, hogy meg fog jönni, mert olyan érzés, aztán semmi.
2016. szept. 15. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
PMS szokott előjönni tabletta mellett is, nekem is egy héttel előtte már fájdogál a hasam.
2016. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!