Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek abbol lehet baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek abbol lehet baj ha parommal kiszeretnenk probalni gumi nelkul peldaul 10mp. Ig? Nem szedek fogamzasgatlot. De nem menne el bennem. Es meg rokton az elejen szoval elovaladek se nagyon lenne.

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 23:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9:

Az összetételei miatt, a szervezetnek egy hatalmas erőszak.

Sajnos van amikor muszáj, például súlyos menstruációs esetekben, de akkor is kétszer meggondolom, és inkább próbálom a leggyengébbel kezdeni.

Hiába van már hormonmentes is, az sem jó.

Hidd el a mai párok akiknek a női tagja szedett már fogamzásgátlót, nem véletlen az átlag 3hónap nemzési idő. És ez a tendencia egyre rosszabb sajnos.

2016. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a :hogy csináljunk hülyeséget úgy hogy ne tünjön annak? Kategória győztes kérdése.

Vagy dugjatok rendesen vagy gumival vagy sehogy.

Komojan berakja 10mp.ig? Én ennyire be sem tenném inkább ennék egy csokit,az tovább tart és nemmlesz terhes...

2016. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#11 Köszönöm az őszinte választ. Nálam sajnos van minimális szívritmuszavar is, ,ezért sem szerettem volna beleugrani, olvasgattam, milyen lehetőségek vannak, mennyire biztonságosak a tabik ma, de... mindenhol volt valami, ami elbizonytalanított.
2016. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

A kérdezőnek is segítsünk, nyugodtan védekezzetek így, és nem kell 10 másodpercig.

Majdnem a végéig benned maradhat.

Egy szabály van, ne az eakuláció előtt vegye ki rögtön, hanem amikor majdnem eléri azt.

Te pedig figyelj, ha azt szeretnéd, hogy a párodnak nagyon jó legyen, kivétel után rögtön vagy kézzel, vagy orálisan ingereld tovább. (amelyik a legjobban beleillik a szexuális kultúrádba)

2016. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:)
2016. okt. 3. 00:09
 16/19 anonim ***** válasza:

11-es!


Megkérdezhetem, hogy hormonmentes alatt mire gondoltál?

2016. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írkálnak itt. Mi is így csináljuk évek óta. Van úgy kb hogy negyed óra, fél óra , mikor meddig érzem hogy még nincs vész. Aztán franciába fejezzük be.
2016. okt. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Párommal megszakításos-óvszeres módszerrel csináltuk.

1-2 percig gumi nélkül, utána gumival a végéig.

Volt, hogy párszor stresszeltem az előváladék miatt, egyszer kifejezetten ráfeszültem, hogy biztos terhes vagyok.

Azóta nem játszok ilyet.


Nem ajánlom ezt a zsákbamacska játékot... 24L

2016. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
4 éve így szexelünk és semmi baj nem lett belőle.
2016. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!