Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők mi lehet a gond kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mi lehet a gond kicsit parázok. Fogamzásgátló aranyszál hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Május 4-én több okból is sajnos abortuszom volt. Július 10-én felhelyezte a nőgyógyászom az aranyszálat mondván már nem kell vigyázni. Elég jól birom kivéve a menstruációt ugyanis meghosszabitotta van hogy 12 napig is tart és a 6 naptól szó szerint ömlik . Voltam kontrollon gyulladás miatt gyógyszert szedek és menszi után vissza kell menjek de az orvosomnak sem tetszik ez a hosszú vérzés. De ...eddig a párom megszakitással védekezett mert fél az esetleges terhességtöl igy szál mellett is. De 14-én nem védekeztünk és 25-én kell megjöjjön de 22-én volt egy pici vér vécé után épp ugy mint mikor a beágyazódás volt. Szerintetek van okom félni? Volt már igy mással is? Tudom 25-ig van két nap de parázok mivan ha nem jön be ez a fog.gátlo tapasztalat valakinél? Köszönöm.
2016. szept. 23. 17:51
 1/4 anonim válasza:
49%

Szia,


Nekem pont így volt, nincs miért aggódnod, biztos nem vagy terhes, én se lettem.



Dr. Úr

2016. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú megnyugtattál köszi a valaszt csak kicsit félek.
2016. szept. 23. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor idegeskedj, ha nem jön meg.


Nem túlzottan ismerem ezt az aranyszálat, ez lenne a spirál? Vagy olyasmi, mint a spirál?

2016. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyasmi csak más az alakja. Igen addig nem akarok idegeskedni csak ugy jön magától mi van ha.... bele se merek gondolni!
2016. szept. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!