Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Erőlteti h csináljuk 1x2x gumi nelkul. Nem is tudhatom h nem e jon elovaladek. Utana meg hülyének nez hogy parázok. Meg olyat mond persze nem komolyan hogy elhagy ezert.

Azt mondta mellettem alna ha terhes lennek vagy elvetetnem de én ezekért nagyon rosszul érzem magam. A mult hónapja 2 hetet késett 50-50 % volt h a stressz miatt vagy terhesség miatt de el se hiszem h valamelyik nap akkora barom voltam h belemenjek gumi nélkül.


2016. szept. 18. 22:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezen kivul mas konfliktus nem igazan van
2016. szept. 18. 22:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"persze nem komolyan hogy elhagy ezert"

Amint nekem valaki ilyet mondana - még ha nem is komolyan - azonnal repülne. Az meg a másik, hogyha erőltet valamit, amit én nem akarok...


22/L

2016. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert zsarol téged.


18/f

2016. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy vegyen el feleségül, tartson el rendesen, akkor elhiszed, hogy vállalna veled egy gyereket. Addig ellenben huzzon MINDIG!! kotont, különben nincs punci!
2016. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedjél gyógyszert. Hány évig akarod még munkaruhában dolgoztatni?
2016. szept. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert sz@rik rád.
2016. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 potyike ***** válasza:
mi lenne,ha felajánlanád a szádat,vagy a popódat?
2016. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gumi nélkül történő szexet nem kellene erőltetnie a pasidnak.Ha neki nincs,legalább neked legyen eszed!!!Ha te nem vigyázol magadra ő biztosan nem fog!!!Olyan mintha lesz@rná hogy mi lesz veled (és a testeddel) Ennyire nem törődöm nem lehet.Ha dugni tud akkor védekezni is tudjon.
2016. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!