Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratom az ovszerbe ment...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom az ovszerbe ment el. Azt ellenorizte, semmi nem folyt ki, de en most hogy 2nap mulva meg kell jojjon elkezdtem aggodni, ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Elso alkalom volt(Nem vagyok 13-14 eves...kerlek az ilyesmi kommentekkel kimeljetek) koszonom

2016. szept. 7. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenőriztétek, és nem volt lyukas, valamint normálisan használtátok [nem volt benned a barátod gumi nélkül] akkor nem lehetsz terhes. Viszont az aggodalmaskodás miatt lehetséges, hogy 1-2 napot késik.
2016. szept. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Ha ez minden dugás után így lesz, nagyon megszaporodnak ezek a fajta kérdések gyk-n.


Nem, nem lesz baj...98%. A maradék 2 meg az, hogy olyan apró luk volt, vagy lecsúszott, vagy kiteleportáltak a kis g_cik belőle, és terhes leszel. Mi lesz a neve, ha nem vagyok tolakodó?

2016. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2es, ne szivasd már szerencsétlent... látod, hogy kis kezdő, és még parázik mindenen.


nyugi kérdező, 100%, hogy nem leszel. de ha ennyit görcsölsz, az fix, hogy késni fog egy csomót :D

2016. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Olyan, hogy 100%, nincs. A gumit is csak ennyire hitelesítik, kb amit írtam.
2016. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!