Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mennyi idő után nyújt teljes védettséget?

Figyelt kérdés
Missee-t szedek 3 hete. Már teljesen védett lehetek?

2016. szept. 18. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Tájékoztató mit ír?
2016. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kerestem de nem találtam rajta... vagy csak nem vettem észre :D azért kérdeztem itt
2016. szept. 18. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de sokan kérdeznek itt, akik alapvető dolgokat nem gondolnak át, mielőtt ide írnak.

A neten is fent van a tájékoztató, ott írja, hogy mi a helyzet, ha előtte szedtél más fogamzásgátlót vagy ha nem.

[link]

"- Ha az előző hónapban nem használt semmilyen hormonális fogamzásgátlót

- Kezdje el a Missee 0,10 mg/0,02 mg filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruációs periódusa első napján). Ha a menstruáció első napján kezdi el a Missee 0,10 mg/0,02 mg filmtabletta szedését, akkor azonnal védve van a terhességgel szemben. A 2-5. napon is elkezdheti, de külön fogamzásgátló módszert, azaz például óvszert kell használnia a tabletta szedésének első 7 napjában."

Ha más gyógyszert szedtél, akkor végig védett vagy, csak folyamatosan kell szedni. Azt is írja, hogy hogyan.

2016. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. szept. 18. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nyolc napig vártam ugyancsak a Missee-vel. Már tutira védett vagy.
2016. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
menzesz 5. napján mondta a dokim hogy akkor vegyem be. igaz akkor is védett vagyok már? mert eddig nem tudtam és kiegészítő védekezést használtunk.
2016. szept. 18. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Előtte szertél valamit? Külön kiemelem: "A 2-5. napon is elkezdheti, de külön fogamzásgátló módszert, azaz például óvszert kell használnia a tabletta szedésének első 7 napjában."
2016. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szertél=szedtél
2016. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem szedtem előtte semmit
2016. szept. 18. 16:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor jól tettétek, hogy mellette mással is védekeztetek.
2016. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!