Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek igy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretemacsokit kérdése:

Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
Szedem rendszeresen a fogamzasgatlot mar haromnegyed eve. Egyik ejjel buliban voltunk es elfelejtettem bevenni es masnap reggel vettem be, de a szokasos ido utan mar eltelt 12 ora. A papirja azt irja hogy ha az elso hetben felejtem el bevenni es eltelt 12 ora a megszokott ido utan, illetve szeretkeztem az elotte levo heten, akkor fenn allhat terhesseg. Ez mennyire igaz illetve valoszinu?

2016. szept. 17. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csajok azért kell a biztonság végett lenyelni.
2016. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

visszakérdezek:

miből gondolod,hogy hülyeségeket írna a tabigyártó????


tehát:igen


beszélj a nődokiddal

2016. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy hulyeseget ir, de eddig rendszeresen es pontosan szedtem es 13 óra telt el, ami nem valami nagy idotullepes. Es nem ertem, hogy van olyan ismerosom aki akkor szedi be amikor eszebe jut, tehat van hogy 3 napot is kihagyott es nem terhes. Illetve, hogy ennek mi koze az elotte levo heten tortent szexualis egyulethez? Nem az utana bekovetkezo a problemas?
2016. szept. 18. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes.
2016. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!