Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom Norcolutot írt, amitől megjött a mensesem, valamint elkezdtük a closty kúrát... 2 hete menstruáltam, a gyógyszereket beszedtem.. és furcsa tüneteim vannak.. Szédelgek, fáradt vagyok, az alhasamban szúró, görcsölő érzést érzek napok óta... Lehetek terhes? Ilyen hamar jelentkeznének a tünetek? Logikusan gondolkodva, nem valószínű a terhesség, de ilyet még nem éreztem... és hát vannak érdekességek... lehet az enyém is egy különleges eset lenne... tesztet nem vettem még, mert szerintem semmit nem mutatna ki.. mert a következő menstruációmig jó esetben 2 hét lenne még.. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2016. szept. 12. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én értem félre, de ha menstruáltál 2 hete, most tök mindegy mitől, akkor igencsak középidőben vagy, vagy inkább kicsit utána.

A terhesség tüneteit a nem várt menstruáció közelében érzi az ember először, persze csak általában.

2016. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. 2 hete menstruáltam utoljára.. Most pedig "félidőben" vagyok, a következő menstruációm majd csak kb 2 hét múlva esedékes.. És vannak terhességre utaló tüneteim.. Csak józan paraszti ésszel, nem igazán lehetséges ez a dolog ilyen formában, mivel elég kevés idő telt el ahhoz szerintem, hogy bármit is érezzek.. Nem szeretném beleélni magam, viszont jó lenne tudni, hogy most mi a helyzet.. vagy egyáltalán lehet e ilyen..
2016. szept. 12. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Érezheted ezeket egyébként a gyógyszerektől is.

Amúgy terhes is lehetsz és ezt később ha így van akkor terhességi tünetnek fogod vélni, pedig szerintem ez lehetetlen, hogy az legyen.

Persze ettől függetlenül én nagyon remélem, hogy sikeres volt a closty és összejön a kisbaba :)

2016. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Én is nagyon remélem, hogy sikerül.. Tudtam, hogy kicsi a valószínűsége a dolognak, ezért nem is lovalom bele magam a dolgokba... csak annyi furcsa dolog történik már manapság :D Nem tudtam hova tenni a dolgot :D Köszönöm, hogy válaszoltál :)
2016. szept. 12. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!