Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a csaj G-pontját izgatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj G-pontját izgatom kézzel, akkor attól lehet bármiféle módon terhes?

Figyelt kérdés
Tehát ... arról van szó, hogy ma volt egy jó kis aktusunk a barátnőmmel, gumival védekeztünk, beleélveztem a gumiba, de nem nyúltam hozzá a gumihoz, s megujjaztam.. ettől lehet terhes? G-pontját izgattam.. az érdekelne még, h a G - pont milyen messze van a "megtermékenyítés helyétől", tehát h egyáltalán ujjazástól lehet e terhes valaki, vagy jelen esetben? bocs, ha kicsit bonyolult.. előre is köszi
2010. ápr. 22. 19:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
xD :D
2010. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ajj.. jól van már... egyszer írjon félre az ember...
2010. ápr. 22. 19:56
 13/17 Beviz Elek ***** válasza:

Nem kell ezen úgy besértődni :D

Én is írtam el már sokmindent egyszerűen figyelmetlenségből. Most is csak megjegyeztem és röhögtem egyet.


Nem volt semmi rosszindulat :)


Amúgy pedig lehet terhes, de ennek az esélye kb 1 a milliárdhoz :)

2010. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
na így már sokkal jobb.. csak az utosó kommentek mindegyike ennyi: "XD".. am köszi, látom te jófej vagy.. nem sértődtem be, de tévedni emberi dolog.. mind1, nevessetek csak :P de még írjatok válaszokat..
2010. ápr. 22. 20:07
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Az, hogy meddig ér fel az ujjad a hüvelyében, nem függ össze a teherbeeséssel. Ha nem volt spermás, akkor nincs esély. De ha igen, egyetlen kiskatona is elég a megtermékenyítéshez. Ha a legerősebb életben maradt, az simán felúszhat a petesejtig.

Ja, egyébként a megtermékenyítés helye a petevezetőben van, akkor, ha van életképes petesejt. Ez kb. 1 napig él, utána elsorvad, és a méh nyálkahártyájával együtt távozik. (Menstruáció).

Ha ennyire féltek a nem kívánatos terhességtől, szedjen a párod bogyit, vagy figyeljétek a kritikus napokat és akkor óvatosabbak legyetek.

2010. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egyébként ha a sin x helyett behozol egy új ismeretlent, mondjuk a-t és azt behelyettesíted, utána megoldod a másodfokú megoldó képlettel, majd visszahelyettesítesz sin x-be és megnézed stimmel-e a síknegyedekre
2010. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, milyen messze van a G-pont, mert a spermium elég kitartó és mozgékony, tehát ha el akar jutni a rendeltetési helyére, akkor megoldja.
2010. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!