Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a csaj G-pontját izgatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj G-pontját izgatom kézzel, akkor attól lehet bármiféle módon terhes?

Figyelt kérdés
Tehát ... arról van szó, hogy ma volt egy jó kis aktusunk a barátnőmmel, gumival védekeztünk, beleélveztem a gumiba, de nem nyúltam hozzá a gumihoz, s megujjaztam.. ettől lehet terhes? G-pontját izgattam.. az érdekelne még, h a G - pont milyen messze van a "megtermékenyítés helyétől", tehát h egyáltalán ujjazástól lehet e terhes valaki, vagy jelen esetben? bocs, ha kicsit bonyolult.. előre is köszi
2010. ápr. 22. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A kezedtől nem lesz terhes, akármelyik részen izgatod...
2010. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát hallod normális válaszokra ne számíts...
2010. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt ne csináld csak gumival mert te is és a csajod is terhes lesz(VAGY MÁR AZ IS)
2010. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi... de konkrétan arra gondoltam még, h ha mondjuk spermium van a kézen, és bekerül a lányba, akkor abból lehet baj? //szerencsére nem ez a helyzet, csak érdekel
2010. ápr. 22. 19:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Végül is ez nem olyan vészes kérdés. Ha nem volt spermás az ujjad akkor nem lesz terhes, de ha egy csepp is volt rajta akkor nagyon nehezen, de megeshet.
2010. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
második 19:39-es! te megmondtad.. ez a bunkó 19:42 es..
2010. ápr. 22. 19:44
 7/17 A kérdező kommentje:
ahha,köszi... valami tudományos dologgal tudna valaki szolgálni, h ha mondjuk az ujj bemegy 5 cm-re, akkor milyen messze van a méhtől, h megtermékenyüljön a spermium?
2010. ápr. 22. 19:46
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha esetlegesen a hasára élveznél, a spermiumok akkor is elérhetik a méhet, mert lefolyhatnak a vaginájába. Szóval mindegy, hogy milyen távol van. Ilyenre ne játsz, óvszert hazsálj, spermás kézzel ne ujjazz, sőt miután elméssz legjobb, ha lezuhanyzol. ÉS ő is.
2010. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Beviz Elek ***** válasza:

Megtermékenyüljön a spermium?


Aztaaaaaa :D

2010. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mondom, h nem áll fent ez a helyzet, csak kérdeztem.. a másiknak: jóvanmá, elírtam
2010. ápr. 22. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!