Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatex fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatex fogamzásgátló szerint 4 órán át véd, de a 4 óra alatt 1 alkalommal, vagy több közösülés esetén is védelmet biztosit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Pharmatex-et és a többi hormon mentes fogamzásgátló szereket meg a megszakításos szexet azoknak a pároknak találták ki akiknél nem lenne gond ha mégis becsúszna a baba. 4 órán át véd függetlenül az aktus számától amúgy meg a terhesgondozáson a kismamák fele Pharmatex-et használt védekezésként.. Szóval ha nem akartok gyereket akkor válasszatok más védekezési módszer.. 22 L 23 hkm Ui nekünk tervezett volt a baba..
2016. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz vele!!! Sokan vallanak ellene (gondolom a pharmatex baba-fogalom nem ismeretlen számodra) ,de volt akinél bevált ...

Bevallom jómagam is használtam ,de nem tudtam megbízni benne ,nem is mertem csak megszakított közösüléssel használni ... A legjobb (nekem ) a jól bevált gyógyszer .

2016. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy aktusra vonatkozik egy adag. Minden újabb aktusnál még egy kell.
2016. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 órán át véd, de csak egy adag spermiumot képes felfogni, mi minden aktusnál újat teszünk be, megéri ez a kis + pénz a szabad szerelemért :)
2016. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!