Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban történt egy kis baleset,mikor is szex közben a gumi bennem ragadt,de még a párom nem élvezett bele.A gumi másnap kijött magától és a biztonság kedvéért bevettem egy eseményutánit másnap reggel. Erre 3 héttel kellett volna megjönnie,ám nagyon minimális barna színű váladék jött a vér helyett,ami egyáltalán nem megszokott...Megijedtem,így csináltam 5 db terhességi tesztet (Gabriel) különböző időpontokban (3 nap,vagy egy hét elteltével,reggel,délután) és mind negatív lett...Azt még hozzátenném,hogy az eseményutáni szinte összes mellékhatása jelentkezett rajtam,1 hétig szenvedtem miatta. Azóta eltelt egy hónap és tegnap kellett volna megjönnie,de semmi...A hasam fájdogált de semmi vér,vagy legalább valami barnaság...Nem tudom,szerintem nem lehetek terhes,mert azóta nem történt semmi baleset,mikor a barátom elakar élvezni először kiveszi és úgy élvez bele a gumiba,tehát nem is bennem már...


LEHETSÉGES,hogy az eseményutáni felborította a ciklusomat?



2016. szept. 1. 10:33
 1/8 A kérdező kommentje:
júliusban történt*
2016. szept. 1. 10:34
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamint 3 év után az elmúlt 3 hónapban kezdtem el újra szexelni,lehet hogy ez is közrejátszik?
2016. szept. 1. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2016. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"a gumi másnap kijött magától"


tessék? Miért nem szedtétek ki azonnal? Nem volt rá jelentkező?


Ez nonszensz. Max az egy napos gumitól kaptál el valamit.

2016. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen mivel az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod szóval ne csodálkozzatok ha nem fog megjönni és hónapokig össze vissza menstruálsz majd...
2016. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nyilván megpróbáltam/megpróbáltuk kiszedni a gumit,csak az már annyira bent volt,hogy szinte lehetetlen volt.
2016. szept. 1. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:

Mi a te hüvelyed, feneketlen kút? Megfelelő pózban a méhszájig be lehet nyúlni ujjal. (Szedtem már ki én is)

2016. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindegy,már megtörtént,nekem nem sikerült. visszaforgatni az időt viszont nem tudom :)
2016. szept. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!