Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barnás folyás, mi lehet a bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnás folyás, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Szerda óta barna folyásom van, sokszor csomós olyan mintha alvadt vér lenne. Jövő hét kedden kellene megjönnie. Eddig ilyet nem tapasztaltam, max enyhe barna foly. közvetlen mensi előtt. Symicia fogit szedek, szerda előtt durva hasmenéses betegségem volt. Lehet h egy tabi nem szívodott fel? Beteg vagyok? Terhes ugye nem lehetek? Volt pecsételőm is szerda utáni nap. Nagyon félek. Hétfőn voltam egyutt a párommal 8honapja szedek fogit. Esetleg valami fertőzést kaptam össze. 18

2016. aug. 14. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a betegségre kaptál antibiotikumot akkor az üti a fogamzásgátló tabletta hatását szóval gyakorlatilag olyan mintha be se vetted volna. Ha nem jön meg keddig a menzid menj el nőgyógyászhoz. De menzesz előtt egy két nappal előfodulhat a barnázás.
2016. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam gyógyszert csak annyit mondtak hogy diéta. Arra is gondoltam hogy lehet hogy az egyik tabletta nem szívódott fel mert írnak ilyet a fogi használati utasításába. És gondoltam hogy az miatt jelenhetett meg. De ennyire nagy mennyiségben és ilyen állaggal nem hiszem hogy ez miatt lenne. Olyan mintha menstruálnék de nem most kell. Egyebkent köszönöm a választ!:/:)
2016. aug. 14. 16:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent 5 napja van ez a folyás.
2016. aug. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!