Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma estig honnan tudok Symica...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma estig honnan tudok Symica fogamzásgátlót szerezni? Orvosom nyaral.

Figyelt kérdés

A háziorvosom szokta felírni, de most nyaral. Nőgyógyászom nagyon messze van (albérletes vagyok, és mára már nem is rendel). A háziorvost helyettesítő orvos meg nem írta fel, mert azt mondja nem szabályszerű. Hiába mondtam, hogy a háziorvos szokta felírni.


Ha csak egy hétre való lenne, már az is nagy segítség lenne. Addigra visszajön a dokim.



2016. aug. 30. 15:52
 1/8 anonim válasza:

Nőgyógyász? Helyi sztk-s, vagy akár magán.

Nekem ő szokta és mindig ahhoz megyek, amelyik éppen rendel.

2016. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj be a legközelebbi SzTK-ba és a nőgyógyászaton próbálkozz
2016. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Helyi SZTK-ba nem tudok menni, mert a "helyi" (lakcímem szerinti) az 50km.
2016. aug. 30. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Patikában próbálj meg erőskodni, hátha kiadják!
2016. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagy sallert adnak ott ki. Próbálkoztam én anno más gyógyszerrel, az sem ment. Féltik az állásukat.
2016. aug. 30. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Van valamilyen papírod a gyógyszer szedéséről? Lelet? Az asszisztens? Nekünk csak kiadja mert benne van a rendszerbe a rendszeresen szedettek között, be se hívnak érte... Ezt a gyógyszert felírhatja, ha Diane vagy Cypro lenne akkor nem tényleg.Mert amúgy a háziorvos helyettesnek fel kell írnia ezeket, ha nem először szeded.

Amúgy pedig bármilyen magán nőgyógyászati rendelésre elmész, felírják ha mondod, tb kártya alapján megnézik az adataid és max ilyen 1-2ezer, de akár sztk-ba is elmehetsz hogy baj van!

2016. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
keress rá a neten gyorsan nem hirdet e valaki eladót. Én anno így vettem egyszer. (tudom, tudom nem szabad, mert ki tudja mi van benne, az kb 10 éve volt, és nekem fontos volt, és nem volt gond az ügylettel..)- ha gondolod..
2016. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott is megpróbálhatod ahová nem tartozol, bajban szoktak segíteni!
2016. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!