Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tudok sürgősen 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok sürgősen 72 órás fogamzásgátlót szerezni?

Figyelt kérdés
Kiszakadt a gumi. :S
2011. aug. 31. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ügyelet.
2011. aug. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvosi. Írnak receptet, aztán ügyeletes patikában kiváltod.
2011. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sürgősen elmész a nőgyógyászati ügyeletre és felírják, aztán sürgősen elmész az ügyeletes patikába és felírják


google: településnév ügyeletes nőgyógyászat - vagy felhívod az ügyeletes orvost és megkérdezed tőle

2011. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak azért kérdeztem mert ugye mi van ha nem rendel a nőgyógyász.Barátnőm azt mondta hogy megoldja valahogy, de attól még én most nagyon parázok.
2011. aug. 31. 00:57
 5/9 A kérdező kommentje:
A sürgős azt jelenti hogy ha kb 1 órája történt a dolog akkor holnap délutánig még ráér?(Nem akarom húzni-halasztani mert tudom hogy csak rosszabb lesz.Azért érdeklődök, hogy (bár remélem nem lesz legközelebb) tudjam mit kell csinálni)
2011. aug. 31. 01:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászatra komolyan napokat kell várni felénk a Nyugati régióban. Kölyökként vesződtem ilyenekkel 4-5éve, de szerintem gondolnak erre és ad a sima ügyelet is. Telefonban meg kell kérdezni max.
2011. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy telnek az órák csökken az esély, de holnap du. még belefér 90%-os eséllyel szierntem.
2011. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké de akkor holnap délutánig ráér?(Bocsánat hogy ilyen vagyok de nagyon nehezen kezelem az ilyen helyzeteket.)
2011. aug. 31. 01:04
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2011. aug. 31. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!