Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerdán kéne abbahagynom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán kéne abbahagynom a gyógyszer szedését és szünetet tartani de nem akarom hogy már pénteken megjöjjön. Tehát ha csütörtökön beveszek még egy szemet a másik levélből 22. nek akkor attól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
És utána hogy kéne fojtatnom? A következő levelet mikor kezdjem el és csak 20at vegyek be belőle?
2010. ápr. 20. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem a legjobb megoldás.

Inkább akkor ne tarts gyógyszermentes napokat, hanem folytasd a következő levelet.

De ne csináld sűrűn, nem tesz jót, de egyszer egy évben még okés.

2010. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb tabletta betegtájékoztatójában benne van,. hogy hogyan lehet vele eltolni a menzeszt. Ha nincs benne, akkor meg ne szórakozz vele.
2010. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez van, szerdán fejezem be, pénteken megjön. ez így elég szar, valóban, úgyh azt tervezem, tartok egy 1 hónapos szünetet, amit amúgy is ajánlanak évente/pár évente, és utána máshogy kezdem el: pl:pénteken kezdem el szedni, és akkor majd vasárnap jön meg.. próbáld ki így, ha gondolod, de előtte beszéld meg a nőgyógyásszal!
2010. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én úgy csináltam, hogy amikor először kezdtem el szedni, ami ugye "kötött" időpont (amikor megjött), és szedtem 3 hónapig rendesen, hogy lássam, hogyan áll be a havim. És végül is úgy volt, hogy amikor bevettem az utolsót, akkor két napig még nem jött meg, hanem a 3. napon. Mondanom sem kell, hogy ez pont hétvégére esett. Aztán kitaláltam, hogy mindig eltolom kicsit, vagyis nem 7 napos gyógyszerszünetet tartottam, hanem csak 6ot. És amikor már úgy állt be, ahogy én akartam (hétfőn megjött, lekésőbb pénteken elmúlt), onnantól tartom a 7 napos szüneteket :)

lassan 5 éve nem volt meg hétvégén a havim :) De a kérdésedre a választ jól írták, ne csak egy darabot vegyél be, hanem inkább ne tarts szünetet most az egyszer . . .

2010. ápr. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okéé:) akkor most csak 6napos szünetet tartok:) köszönöm a válaszokat:)
2010. ápr. 21. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!