Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után majdnem 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után majdnem 4 héttel vettem be escapelle esemény utáni tablettát (mivel kilyukadt az óvszer[durex fantasy]). Emiatt lehetek meddő?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

abortusz?

esemény utáni?

Hol marad a felelősség?

Nem hinném h meddő lettél, de biztos nem tett jót a szervezetednek...:S

egy nő gyógyász többet tudna mondani

2010. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
ha már volt egy abortuszod mért nem iratsz inkább gyógyszerT?
2010. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És gondolom 15éves vagy.... :(
2010. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gyógyszert felírattam, és mielőtt először terhes lettem volna, rá két napra kellett volna megjönnie a menzeszemnek. Elméletileg a műtét után két héttel lehet szexuális életet élni. Mikor már nem volt folyás, utána szeretkeztünk, de sajnos az óvszer kiszakadt... Gyógyszer kb. 1 hónapja már megvan de sajnos csak akkor vehetem be, ha megjön a menzeszem.
2010. ápr. 19. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
amugy hany eves vagy?.:(
2010. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

abortusz után hat héttel (42 nap),nem pedig 2-vel lehet szexelni...


elvagy tévedve...

ha ennyire vigyázol,meg is érdemled hogy ne legyen babád...felelőtlen vagy...

2010. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok.

17:01:

A gumiról nem tehetünk, és szerintem senki nem érdemli meg azt, hogy ne legyen babája. Gondolkodjon el az író azon, hogy mit kíván másnak, és hogy ez mekkora egy .... . Képzeld el, ha veled történt volna ez. Biztos vagyok benne, hogy veled is történek rossz dolgok, amiről nem tehettél.

2010. ápr. 19. 17:09
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

17:01 vagyok...


1: sosem vetetném el ha teherbe esnék

2 ha mégis el kellene vetetni valamiért,akkor utána betartanám legalább azt a 6 hetet (igen,6 hét,még mindig nem 2)

2 hét után normális nő még szomorkodik,nem pedig olyan vadul dug,hogy a gumi is kiszakadjon...

2010. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

haggyuk már ezt az abortusz gyilkosság témát. sztem inkabb itt kérdezd meg www. orvostudakozo. hu


ami az én tanácsom, h ok, most bevetted az escapellet, várd ki, h megjön, aztan a következő mensiig gumi + pharmatex. ajanlom a durex arousert, sose szakadt ki nálunk. majd irj, h mit irt az orvos.

2010. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!