Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a Yasminel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a Yasminelle fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés

Aki szedte esetleg volt-e hízása, szőrösödése, pattanásos tünete vagy bármi rendellenessége? Kérek mindenkit hogy aki szedte vagy hallott vmit Írjon le mindent!!!!!

FONTOS LENNE A VÁLASZOTOK!!!!!


2007. nov. 15. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szedtem,de csak pozitiv dolgokat hallottam róla!
2007. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Éppen tegnap beszélt róla a szomszédom, és azt mondta, hogy tiszta ideg volt tőle, állítólag fogyni lehet vele, de ő csak hízott, pedig a dokija is csupa jót mondott a tablettával kapcsolatban, Ő viszont 2 hónapig bírta, aztán abbahagyta.
2007. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évig szedtem, semmi gondom nem volt vele. A bőröm tényleg totál tiszta lett tőle, a testsúlyom nem változott. (Baba miatt hagytam abba nemrég...)
2008. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
háj! pár hónapig szedtem, nálam szédülés, hányinger, rossz közérzet, fejfájás jelentkezett mikulásünnepség előtt kb. mindig. emellett képtelen voltam enni is... le is álltam róla. de kinek mi...
2008. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Mar tobb mint egy eve szedem a Yasminellet, es nem volt semmi rossz tapasztalatom vele eleg hosszu ideig, de egy par honapja nagyon durva, csilapithatatlan fejfajas jon ram a menzeszem elotti heten, es meg egy parszor egy honapban.Elmentem az orvoshoz aki beutalt vervetelre, szemeszetre, fejfajasszakrendelesre, es mivel teljesen egeszseges vagyok, csak a gyogyszer lehet a hibas.Neha a hanyinge kerulget miutan beveszem a gyogyit.Ja, es olvastam hogy aki olyan alkat, az konyebben depresszioba eshet.Hal Istennek nincs hizas, nincs pattanasosodas, sem szorosodes :)
2008. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem bármilyennél fordulhatnak előilyen mellékhatások, elvégre mégiscsak egy gyógyszer. Én még csak ilyet szedtem, és ezt se régóta, de nekem nem sok bajom volt vele. Pötit kijöttek a pattanásaim, de nem vészes:)
2009. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 4 évig szedtem a yasminellét, míg szedtem, nem is volt baj.. de nemrég abbahagytam.. és voilá, tiszta pattanás lettem.. :S
2011. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 4 éve szedem és semmi bajom nem nincs! nem hízok, nem nő a mellem. nekem bevált! bár szerintem mindenkinek más a szervezete és más jó...
2011. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!