Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a yasminelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a yasminelle és a jangee fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy új gyógyszert ami a jangee. Yasminellével kezdtem, ebből 3 levéllel szedtem be, viszont elég drága ezért írattunk egy másikat ami ugye a Jangee. Azt mondták a gyógyszertárban, hogy ugyan az mint a Yasminelle, csak olcsóbb, a szedését is folytathatom mintha mi sem történt volna. Elolvastam a betegtájékoztatót is, tényleg ugyan annyi a hormontartalma ugyan úgy egyfázisú mégis félek, hogy hízlalna, vagy akár mi. Mi a véleményetek? Van különbség vagy nem kell félnem a váltástól? Gondolom az első két hétben v egy hónapban védekezni is kell újra mással is a gyógyszer mellett.
2010. okt. 12. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg hasonló hatással lesz rád, mint a Yasminelle.

Mondjuk a segédanyagok lehetnek eltérőek...de nem hiszem, hogy jelentős különbséget fogsz tapasztalni.

A védelemnek meg kellene maradnia, hisz ugyanolyan a hormontartalma (a szervezetednek teljesen olyan, mintha még mindig a Yasminellet szednéd). De ha aggódsz, akkor egy hétig használjatok kiegészítő védekezést.

Ha meg "hizlal" (bár a tabi nem hizlal, hanem csak az étvágyat növeli), akkor ne várd meg, míg felszalad 10 kg, hanem ha elkezdesz kerekedni, menj vissza az orvoshoz.

2010. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Jangeet szedek és egy dekát sem híztam tőle, az étvágyam se nőtt.
2010. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a komitkat :) így már biztosabb vagyok benne :)
2010. okt. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!