Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Volt még így valaki a fogamzásgátló elhagyása után?

Figyelt kérdés
lassan 10 év után abbahagytam a fogamzásgátló szedését (lindynette 20) és utána meg is jött a mensesem 3x időben (30-35 napra,mint előtte). Igaz hogy kevesebb volt és csak 3-4 napig tartott. Utoljára júni 16-án jött meg, már több mint 40 napnál tart a ciklusom és semmi. Mindig védekezek óvszerrel, utoljára 26-a körül voltam együtt pasival. Csináltam két tesztet is, mind2 negatív lett. De rettegek. Sokaknál olvastam, hogy nem mutatta ki a teszt a terhességet, csak 3 hónapnál.... de közben azt is olvastam, hogy a fogamzásgátló abbahgyása után lehetnek ilyen rendellenességek....de nekem már 3x megjött időben azóta. Most akkor mi van? Valakinek volt hasonló tapasztalata? Csak egy hét múlva tudok dokihoz menni....
2016. júl. 29. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem kell a terhesség miatt aggódnod. Ez előfordul fogamzásgátló abbahagyása után. Védekeztél is.


Még nem állt vissza rendesen a ciklusod.


Semmi gond nem lesz, de azért dokihoz nem árt elmenni.

2016. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ha megjött minden hónapban abbahagyás után, akkor nagy valószínűséggel visszaállt a ciklusod az eredetire, de mivel 10 évig hormonokat kapott a szervezeted, aztán pedig nem, nem jelenti azt, hogy ne okozhatna akár még hónapokig bármilyen zavart.

Ha késés után két teszt is negatív, akkor nem gondolnám, hogy terhes vagy. Viszont ha esetleg most nem is jön meg a vérzésed, de a következő hónapban sem, azért látogass el nőgyógyászhoz!

2016. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!