Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha hányingerem van, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hányingerem van, akkor tuti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,de mindig használunk óvszert is.Előváladékkel érintkezhettem,de csak kézről.Mához pont egy hétre kell megjönnie,de tegnap óta fáj a mellem(ez amúgyis szokott néha ilyenkor),de egésznap hányingerem is van enyhén.Nem ettem semmi rosszat,sőt tegnap kb.alig ettem,mostanában nem eszek valami sokat.

2016. júl. 11. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tabletta + óvszer,lehet,de nem hiszem,inkább az a bajod,hogy nem eszel,erre nem gondoltál?
2016. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen tünetek 6-7 hetes terhesen jönn elő de ha 6-7 hetes terhes lennél akkor már rég kimutatja a teszt. Mellesleg lehet a fogamzásgátló tabletta mellékhatása. De ha parázol csinálj egy terhességi teszet ha már késik a menzid. bármelyik drogériában lehet kapni 300-400 Forinttól. 22 N
2016. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jövőhéten csinálok tesztet.Ha megjön ,akkor is csináljak,vagy akkor megnyugodhatok?
2016. júl. 11. 20:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként leginkább akkor érzem a hányingert,ha a terhességre gondolok.Tegnap egesznap dolgoztam és nem volt hányingerem,csak akkor amikor láttam egy terhes nőt és beparaztam,hogy lehet én is az vagyok.
2016. júl. 11. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Az idegességtől van hányingered, mert bebeszéled magadnak
2016. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!