Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért, lehetséges, hogy azt mondja, hogy nem kell?

Figyelt kérdés
Baratommal ovszerben csináltuk, kicsit később bedugta kevesebb mint 1percre óvszer nélkül, de nem elvezett belem. Nagyom megnyugtatna ha a doki azt mondana nem kell...nem tudja valahogy ilyen koran megállapítani hogy van baj vagy nincs? Vagy hogy mennyire vagyok termékeny? Egyébként a ciklusom 18.napjan volt ha ez szamit...az termékeny nap? Általában 28naponkent jon meg
2016. júl. 29. 03:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hádde most h normális fogamzásgátlót szedsz akkor mitől parázol?
2016. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Meg nem kezdtem el szedni es attol is féltem hogy igy el lehet e kezdeni a szedését ha beveszek esemény utanit
2016. júl. 29. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!