Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért, lehetséges, hogy azt mondja, hogy nem kell?

Figyelt kérdés
Baratommal ovszerben csináltuk, kicsit később bedugta kevesebb mint 1percre óvszer nélkül, de nem elvezett belem. Nagyom megnyugtatna ha a doki azt mondana nem kell...nem tudja valahogy ilyen koran megállapítani hogy van baj vagy nincs? Vagy hogy mennyire vagyok termékeny? Egyébként a ciklusom 18.napjan volt ha ez szamit...az termékeny nap? Általában 28naponkent jon meg
2016. júl. 29. 03:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, de ha elmesz adni fog, nem mondja h nem kell, mert max teszt mutat ki par napos beagyazodast! Elegge tele lenne a rendelo ha minden hoppá szex után vizsgáltatnák magukat a nők! Ha megnyugtat inkább kerj bogyot es legkozelebb ne engedd a pasidbak ha ennyire fostos vagy! ;)
2016. júl. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kertem, nemrég voltunk feliratni, azóta tortent a dolog, nem birtuk kivárni de biztos nem mondana azt h felesleges, mint te? Az a baj hogy 15eves vagyok es nagyon nem szeretnem h végül abortusz legyen belőle, nagyon fostos vagyok ahogy fogalmaztal😂
2016. júl. 29. 08:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagyis túl vagy már egy esemény utánin? és most mégegyet szerernél? (vagyis nem szeretnél)
2016. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, meg sose kellett
2016. júl. 29. 08:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Sima fogamzásgátló tablettát voltunk feliratni, nem esemény utanit
2016. júl. 29. 08:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Es amugy ha megtörtént a beagyazodas, utána mar csak abortusz lehet megoldás?
2016. júl. 29. 09:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Elmentél végül kérni? :)

Amúgy igen, onnantól csak abortusz lehetséges. Ezért kell 72 órán belül lépni és ezért csökken a hatása is az idővel..

Szerintem nem lesz gond, de bízzuk ezt inkább orvosra, mégis csak min. 10 évet tanul mielőtt odakerül!

2016. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most megyek kerni
2016. júl. 29. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Kertem, nemrég voltunk feliratni, azóta tortent a dolog,


Most akkor kértél vagy most mész? Csak én nem értem?

2016. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy mar kertem, a sima, szedegetos fogamzásgátlóra ertettem, az esemény utánit buszon elmentem kérni de félúton meggondoltam magam, mert tenyleg nagyon kicsi az esély
2016. júl. 29. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!