Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek 17 éves korban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 17 éves korban normális a tabi?

Figyelt kérdés
Szoval anyu kerdezte am tolem h neme szeretnek feliratni tabit. Van baratom 2eve de en meg nyarig varni akarok. Nem korai a tabi egy 17eves szerveztnek?:S azert felek kicsit a tabitol mert sokan ijeszgetnek h elhizok (igysem vagyok egy cosntkollekcio) meg ilyenek. Szerintetek?
2010. ápr. 17. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
persze h normális ilyen korban a tabi :) és ne félj tőle nincs rá okod
2010. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell félned. Inkább a tabi, mint egy gyerek..Amúgy meg mindenkinek a szervezetére másképp hat, én sem vagyok csontkollekció, pár kg-t talán híztam is tőle, de az azért volt mert rosszat kaptam, ha jó a gyógyszer (normi dokihoz mész, aki vizsgálat után írja fel), akkor nem lesz gond, szerintem.
2010. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nicol90 ***** válasza:
100%
sztem sem gáz a tabi 17 évesen!jó,h az anyukád foglalkozik veled és legalább megkérdezte,h akarsz-e tabit szedni!sztem ez jó fejűség volt tőle:D!
2010. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok és szedek tabit. :) Most kezdem a második hónapot. :)

Ne félj... lehet lesznek mellékhatásai, de nem vészesek. :) a szervezetednek pedig nem lesz semmi baja tőle. :)

2010. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minél később kellene elkezdeni, de inkább, mint a megszakitás.
2010. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha korainak találod használjatok gumit.Bár sztem nem korai én 14,5 évesen kezdtem el és semmi bajom(bár igaz csak 4 évig szedtem)
2010. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!