Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem egy bulin egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy bulin egy fiúval. Használtunk gumit, de többx leesett, mivel a kertben vtunk, kiszúrhatta bmi. Kétszer hatolt be, fájt, és abbahagyta. Ha ondó kerül az ujjára, és aztán az ujja meg belém, lehetek terhes? És ha csak kívül leszek ondós?

Figyelt kérdés
Erősebb a folyásom, és nem jött meg,kissé melegem van, és ha wc-n vagyok,vagy összegörnyedek,fáj alul a hasam,és mintha a mllem is változna.És ha a tesz pozitív,mit tegyek,mert otthonról kitagadnak,ha megtudják,ismeretlen fiútól teherbe estem.Abortusz szülői beleegyezés nélkül nem végezhető? már Túl vagyok 3 napon.
2008. szept. 29. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a mázlista:Dszorítottam!!
2008. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Van valami köze ennek a történteknek ahhoz, hogy annyira fáj az egész alhasam, hogy 3 gyógyszert kellett bevennem, és végig sírtam az órákat?

Reggelente elviselhetetlen hányingerem van. Ilyen előtte még sosem fordult elő..mi ez?

2008. okt. 1. 11:24
 13/14 anonim ***** válasza:
hm...hányinger? azért az kicsit durva...van olyan ismerősöm akinek hányingere van mikor megjön, de ha Neked eddig nem akkor azért tessék egy tesztet csinálni!!!!!!! egyrészt hogy megnyugodj... továbbra is szoritok Üdv a második:)
2008. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennek lehet lelki oka. Például visszavezethető arra, hogy éretlen voltál az eseményre. Nem a megfelelő emberrel történt, nem a megfelelő emberrel, nem megfelelő körülmények között. Végül is, mégiscsak a szüzességed vesztetted el, ami egyszeri és különleges alkalom lenne. De nem akarok okoskodni, de szerintem ha van minimális lelkiismeretfurdalásod, akkor ez lazán belekalkulálható. A másik dolog az idegesség, hogy emiatt csúszott a vérzés. Szerintem az idegességtől, meg a késéstől is fájhat. Nálam legalábbis ez szokott lenni.
2008. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!