Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem egy bulin egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy bulin egy fiúval. Használtunk gumit, de többx leesett, mivel a kertben vtunk, kiszúrhatta bmi. Kétszer hatolt be, fájt, és abbahagyta. Ha ondó kerül az ujjára, és aztán az ujja meg belém, lehetek terhes? És ha csak kívül leszek ondós?

Figyelt kérdés
Erősebb a folyásom, és nem jött meg,kissé melegem van, és ha wc-n vagyok,vagy összegörnyedek,fáj alul a hasam,és mintha a mllem is változna.És ha a tesz pozitív,mit tegyek,mert otthonról kitagadnak,ha megtudják,ismeretlen fiútól teherbe estem.Abortusz szülői beleegyezés nélkül nem végezhető? már Túl vagyok 3 napon.
2008. szept. 29. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2008. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT. ha nem vagy 18 éves nem csinálnak abortuszt szülői beleegyezés nélkül. ezenkivül nehogy azt hidd hogy olyan könnyű dolog egy abortusz mint ahogy gondolod, nem olyan mntha fogászatra mennél!!! az lelkiekben nagyon nagyon lesújtja az embert...

Nem akarok prédikálni, de ha terhes vagy egyetlen megoldás ha a szüleiddel beszélsz.

Amúgy meg szivből remélem, hogy nem vagy terhes és megúszod, és annyi elég lesz tandijnak. szoritok ÜDV

2008. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt nyugodj meg!A sok idegeskedés helyett pedig csinálj egy tesztet!azután majd törheted a fejed hogyan tovább
2008. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
58%
Igen lehetsz terhes! ha töbször le esset ugy is ! s ha az ujjára került sperma akkor főleg! s ha kivülre akkor is mert ha nedves voltál a spermák imádnak a nedvben úszni!!! Irány tesztelni! Erős folyás...ha még nem állt ba vagy .. lehet h a szex miatt (ha nem szexelsz sokszor) lehet késik csak szimplán! s peteérésed van! s a hasad lehet a szextől fáj... ! Ha a teszt pozitiv akkor baj van :S Beszélj szüleiddel! Abortusz nem játék...lehet többet nem is lehet tőle gyereked ha egyszer már volt abortuszod.. s az lekki problémákkal s 12heted van rá! s sijjes ha terhes vagy mert az hosszu procedúrával jár papir intézés...az elötte lévő napok stb! szoritok!
2008. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jesszus! De megnyugtattatok. Tudom, hogy hülyeség amit tettem, és meg is bántam, de ha otthon megtudják, azt hiszem mehetek a híd alá, de könyörtelenül. aMúgy meg ráadásul 16 vagyok. Ez volt az első. Teljesen jól csináltam volna mindent, ha nem lettem volna részeg. Szörnyű... bánom is nagyon. És nézhettek hülyének, de a Bodieson is voltam, láttam az embriókat. Én egy 12 hetes embrióban semmi gyerekszerűt nem találok, akárhonnan is nézem. Van öcsém, és ha 18 lennék, megtartanám habozás nélkül, de 16 VAGYOK!!!!!!!!!!!Sok 15 éves írta, hogy nekik nem kellett az abortusznál semmi, nem is szólt a barátnőjén kívül senkinek....most mi van..annyira furán érzem magam. minden leírható rám.jesszus ha megtudják...végem:(:s
2008. szept. 29. 19:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Az 15 éves bizonyára lóditott valamit. Szülői beleegyezés kell az abortuszhoz, 18 alatt. Amúgy hidd el a 12 hetes magzat már nagyon is gyerekszerű, hiszen addigra már kifejlődik a magzat szive, tehát önálló kis lénnyé válik. Lehet, hogy vaklárma az egész és nem vagy terhes, bár van rá esély. Vegyél tesztet, két hét után már kimutatja az eredményt. Vagy, ha biztosra akarsz menni kérj nőgyógyásztól vizeletvizsgálatot, az 100%. Ha terhes vagy, akkor hamar beszélj a szüleiddel, mert csak 3 hónapon belül engedélyezett az abortusz.
2008. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tessék! Ez is jó példa rá, hogy "mekkora felelősségtudata" van a mai fiatalságnak. Nem akarok prédikálni neked. Az az igazság, hogy nem is akarom magam felbosszantani. Sokan írták már, hogy mindenki akkor szexel, amikor akar. És mi lesz, ha bekapják a legyet? Tönkreteszik a pici életét.
2008. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma reggelre megjött a menzeszem:)
2008. szept. 30. 10:10
 9/14 anonim ***** válasza:
huuuuuuh...na legkozelebb tessek vigyazni:) udv elso valaszado
2008. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
**masodik valaszado voltam, bocsi
2008. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!