Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj, ha egy placebot kihagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy placebot kihagyok?

Figyelt kérdés

Ha egyel kevesebb placebot veszek be, hamarabb elmúlik a megvonásos vérzésem? Jangeet szedek.

Köszi a válaszokat


2016. júl. 23. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudnad mit jelent placebo fogalom, akkor nem kerdeznel ilyeneket.
2016. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te fogamzásgátlót szedsz, nem placebot.


"Placebo mindaz, ami úgy tűnik, mint a valódi orvosi kezelés, de nem az. Lehet tabletta, injekció, vagy bármilyen más típusú álgyógyszer. Ami minden placebóban közös, az az, hogy nem tartalmaz aktív hatóanyagot, mely kihat az egészségre."

2016. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy most van a szünetem... és ha lerövidíteném, baj e lenne.

Nem kell rögtpn elakadni kedves első :)

2016. júl. 23. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyenek minek szednek tablettát?! Ennyi ésszel inkább köttesd el magad!
2016. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ismetelten irom, tudnod kene mit jelent es csinal az amit a testedbe beviszel. Es akkor nem kerdeznel ilyeneket.
2016. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És az olyanok minek írnak akik 32%ban adnak helyes választ? :)
2016. júl. 23. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz,én sokáig szedtem Jangeet,de sehol se találtam semmi féle placebo tablettát .
2016. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem 21 aktív, és 7 placebom van benne :)
2016. júl. 23. 13:10
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

van ilyen, miért nem néztek utána?


én azért biztosra mennék előbb, hogy tényleg semmi nincs benne, vagy csak más a hormonadag.


az itteni kérdésekből úgy tűnik, sokan rövidítik a szünetet. én nem szórakoznék ezzel, ha nem muszáj. és az egész biztos, hogy hosszítani nem lehet a szüneten teljes védelem mellett.

2016. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!