Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyennel célszerű?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennel célszerű?

Figyelt kérdés
Párommal nemsokára tervezzük, hogy lefekszünk egymással. Mindketten szűzek vagyunk még. Melyik fajta óvszer lenne a legjobb? Mennyi az esély, hogy kiszakadjon?
2016. júl. 20. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Disznóbél
2016. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos hogy pl durex legyen, az is ugyanugy elszakadhat

Lidlbe lehet venni viszonylag olcson 700ft korul... Mi olyat hasznaltunk mielott gyogyszert szedtem, soha nem volt problema vele

2016. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a Rossmannban vettük mindig, saját márkásat.. soha semmi baj nem volt vele, körömmel is alig tudtam szétszaggatni (persze, próbaképp)
2016. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Durex mutual pleasure, kialakításának köszönhetően hátráltatja a Te élvezésed és elősegíti a barátnődét. Én is ilyennel vesztettem el, és mondhatni remek élmény volt :)

18/L

2016. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
családi csomagos használt durexet
2016. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Masculanból a zölddel! Sokkal olcsóbb mint a durex kb 80dbot használtunk már el belőle de nem szakadt ki soha és az úgy van kialakítva hogy kényelmesebb legyen a fiúnak
2016. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!