Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tarthat-e egy éve egy fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat-e egy éve egy fogamzásgátló mellékhatása?

Figyelt kérdés
Yadine-t szedek, majd 2éve.Nemrég tudatosult, h egyes tünetek felerősödtem, amiket a használati is tartalmaz:lehangoltság, túlérzékenység, nemi vágy változása.lehet véletlen?mert a használati szerint a mellékhatások a szedés után párhónapig tartanak csak.decemberig külföldön vk, és már nem hagy ez nyugodni, mert először nem is vettem észre,azt hittem elmúlik, először csak fáradtnak éreztem magam mindig,utána már nehezebben reagált a testem mikor szexre állt a dolog,ráadásul régen szinte sose sírtam most meg egy kedves reklám is megríkat.lehet véletlen?
2008. szept. 29. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem véletlen hiszen a a gyógyszer a hormonháztartásodat borítja fel. És a hormonok gondoskodnak arról, hogy legyen nemi vágyad, stb...
2008. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A gyógyszernek megvannak ezek az általad írt " hatásai " . Én Trinordiolt szedek több, mint 7 hónapja. Nekem az első 3-4 hónapban tapasztalható volt, hogy kissé ingerültebb, lehangoltabb, ok nélkül hirtelen idegesíteni kezdett minden apró dolog. De aztán ezek az utóbbi időben csökkentek, viszont nálam ezek főleg a menstruációm előtt voltak. Azért még most is van nap, hogy érzékenyebb vagyok, de próbálok türelmesebb lenni önmaggammal szemben is, mert nem jó ok nélkül megbántani valakit, akit szeretünk. Remélem nálad sem fognak fennállni az általad említett " panaszok " , de ha mégis, akkor ajánlom, hogy keresd fel a nőgyógyászod, biztosan van megoldás. Nyugodj meg! :-)
2008. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezért aggódom, hogy még mindig tartanának, sőt inkább az elején nem is tapasztaltam, hanem fokozatos alakultak ki ezek a tünetek. Ha hazaérek, mindenképp rákérdezek.
2008. szept. 30. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!