Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Barátnőmmel teherbe eshetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmmel teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel volt olyan h egy este 2 szer is szex-elltünk meg máskor is volt és nem használtunk gumit se fogamzás gátlót és esemény utáni tablettát szedett be de ma volt a suliba ilyen előadás és. Volt h teherbe eset egy csaj aki csak esemény utánit szedett be tényleg ennyire nem biztonságos az esemény utáni
2010. ápr. 15. 22:31
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy! Hány évesek vagytok? Esemény utáni tabletta csak vészhelyzetre van, illetve nagyon ritkán használják állandó védekezésre, ha 2-3 hetente szexel a pár. Ha gyakran szedi be a csajod akkor hozzá szokik a szervezete és egy idő után egyáltalán nem véd. Gyorsan rángassad el nőgyógyászhoz és a vizsgálat után beszéljétek meg a dokival,hogy milyen módszer lenne a legjobb nektek. Ha se a gumit, se a gyógyszert nem szeretitek akkor ajánlom a pesszáriumot kúppal kiegészítve, bár a gyógyszeres védekezés biztonságosabb.
2010. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

mi mivan?

5 kib*szott tabi ezer forint?

ba*meg te mit szedettél a csajjal,extasy tablettát?

Fura hogy nálunk 1 db tabletta kerül 5E-be .jó helyesn élhetsz.

Amúgy ezek a tabik 98%-osan gátolják meg a teherbeesést. Ha beleesett a 2%-ba a csajod,szipi-szopi.

Legközelebb meg gumi és annyi.

2010. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Különben ezek a tabletták azért valók csak vészhelyzet esetére(mint ahogy írta az egyik válaszoló),mert közel 100% a hormontartalmuk. totál felforgatja a csaj hormonháztartását,és kvára nem egészségez.

2010. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
ehh, csak h megnyugtassalak, most vok 20. 18 évesen vesztettem el. na, most nyugodt vagy?
2010. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Ha nem hasznalsz semmi fele fogamzasgatlot(gumi,tabi stb) nem csodalkoznek ha teherbe ejtened a baratnod! az esemeny utanit (kovetkeztess a nevebol) akkor szoktak bevenni ha pl elszakadt a gumi vagy mas miatt teherbe eshet, ez nem fogamzasgatlo.

amugy 15 vagyok es megis tudom...ezt erdemes lenne tudni azert ha mar nemi eletet elsz:-s

2010. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:

Húúú...De sok rossz indulatú van itt...Örülnél ha becsúszna neki a gyerek??

Pont ettől fél!

Lehet,h felneveli és mellette lesz,akkor 2jük élete megy rá 16 évesen,ha meg bedugja az intézetbe a gyerek élete megy tönkre...Ez azért azt hiszem durva büntetés lenne...

14 voltam amikor először feküdtem le a pasimmal.Tudom korai volt,megszakításos módszert alkalmaztunk.Így felnőtt fejjel(azt az egy alkalmat is)másképp csinálnám.Fiatal voltam és nagyon felelőtlen.Tájékozatlan viszont nem.Tudtam nagyon sok védekezési módszerről mégsem alkalmaztuk egyiket sem.Felelőtlenség volt.De akkor nem számított.Passz,h miért nem.

Az esemény utáni valóban nem állandó védekezésre való.A betegtájékoztatóban lévő szövegből:

"Az egyébként létrejövő terhességek kb. 85 %-át lehet megelőzni"

"Minél több idő telik el a közösülés és a kezelés megkezdése között, annál kisebb a gyógyszer hatékonysága (95 % 24 órán belül, 85 % 24 és 48 óra között, 58 % 48 és 72 óra között). A 72 órán túl megkezdett kezelések hatásosságáról nincs adat."

"hatékonysága kisebb a folyamatosan alkalmazandó fogamzásgátló módszerek hatékonyságánál. Ha Ön úgy gondolja, hogy több alkalommal lenne szüksége sürgősségi fogamzásgátlásra mindenképpen meg kell fontolnia valamilyen hosszú távú módszer alkalmazását."

2010. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

A barátnőd nem túl okos... te pasi vagy, te leléphetsz, ha ő teherbe esik, de ő miért hagyja hogy k.rogasd, mindenféle védekezés nélkül? húzz óvszert ember, vagy írasson fogamzásgátlót, abból amit én szedek, a 3 havi adag kevesebb, mint 4ezer forint. és nem vágja tönkre a hormonháztartásod.

16/L. Igen. Tizenhat éves vagyok. Fél éve élek nemi életet. És sosem csináltam védekezés nélkül. Hű, biztos csodagyerek vagyok... Tanulj meg védekezni mielőtt, kefélsz... szerintem.

2010. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

ennyien bedőltök ennek a hülyének?

SZÓRAKOZIK!

Először is írni azt nem tud.


Meg persze először csinálták, és rögtön 2x egymás után?! Meg négy napja mi? És ha először csinálták akkor máris bevett két esemény utánit egyből? Nah persze. Öregapám, játszadozás helyett inkább iskolába járj!

Ha pedig ilyen fantáziával rendelkezel, akkor nehogy könyvet írj...mert a kutya se olvasná el...jah, miket is beszélek...mintha tudnál írni.... -.-

2010. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
utolsó, miért lehetetlen, h 2 x is szexeltek 1. alkalommal?? mellesleg nem irta, h ez az 1. alkalom. legalabbis én nem találom. mi 1. alkalommal 8 ovszert hasznaltunk el, habár 4 kellett aktusra. :))
2010. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Annyira biztonságos,h rigesoft után,most 3 hetes terhes vagyok.
2010. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!