Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Barátnőmmel teherbe eshetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmmel teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel volt olyan h egy este 2 szer is szex-elltünk meg máskor is volt és nem használtunk gumit se fogamzás gátlót és esemény utáni tablettát szedett be de ma volt a suliba ilyen előadás és. Volt h teherbe eset egy csaj aki csak esemény utánit szedett be tényleg ennyire nem biztonságos az esemény utáni
2010. ápr. 15. 22:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
nem én vok az utolsó, de én már 14 évesen tudtam, h védekezni kell!!
2010. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
látszik szűz vagy még. hiába tudod
2010. ápr. 15. 23:40
 33/50 anonim ***** válasza:

én is tudtam 14 évesen, hogy óvszerrel kell, tudtam a terhesség biológiáját, mentét, mindent... elszedtem anyám fogamzásgátlójának a betegtájékoztatóját, elolvastam, utánakérdezősködtem, olvasgattam neten... nem csak úgy hú belekezdek a dologba, aztán majd lesz ami lesz.


itt elég egyetlen egyszer hibázni, és egy élet mehet tönkre. pl ha az abortusz utána barátnőd esetleg később akarna gyereket, és nem lehet majd neki. vagy ha megszületik a gyerek, és rossz élete lesz. ezesetben két ember élete megy tönkre, gondolom nem te fogod segíteni neki felnevelni.

2010. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
szűz? 20 évesen? :DD
2010. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

ha terhes lesz az tényleg nagyon durva .. de ha így is lenne kitartanék mellette nem dobnám el magamtól..


kedves útólsó 20 évesen :D? elég furcsa dolgok vannak a mai világba :D

2010. ápr. 15. 23:50
 36/50 anonim ***** válasza:

"elég furcsa dolgok vannak a mai világba :D"


Egy 20 éves szűznél jóval "furcsább", ha egy pár esemény utánit akar állandó fogamzásgátlónak használni és utána azt állítja, hogy érett a dologra. :)

2010. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kisfiam én vagyok az a zsíros malac, aki teljes jószándékkal tanácsolta, hogy vágd le a farkad, már csak az emberiség érdekében is.


16 évesen nem tudni semmit a fogamzásgátlásról minősíthetetlen felelőtlenség.


Nincs 100%-os módszer ezért célszerű a tabi+óvszer kombináció.


Inkább húzd fel azt az átkozott zoknit, mint hogy elkapj valami betegséget, vagy teherbe ejts valakit, mert egyik sem csak neked lesz rossz. Van olyan nemi betegség is, ami a férfiakon tünetmentes, nőknél viszont meddőséget okozhat.


Ja biztosan szűz vagyok, nyugodtan gondolj amit akarsz, nyugtasd a pici egódat, attól nem leszel érettebb.


megoldás: 99.75%

2010. ápr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

off: tanulj meg helyesen írni.


on: tanulj meg védekezni.

2010. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
mér nem vesztek fogamzásgátlót ??????drága??????????????????lustááááááááák vagytokkkkkkkkk???v mi?????grat.
2010. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ekkora bunkó a válaszadókkal... Egyszerűen felelőtlenek vagytok... -.-" Semmilyen védekezés, hanem utána mindig bevesz egy esemély utáni tablettát? Tisztában vagytok azzal, hogy az milyen hormontúladagolás a szervezetének? Teljesen ki fogja készíteni... -.-" Plusz 2 éve vagytok együtt akkor miért nem szed fogamzásgátlót? Az lenne a legbiztosabb, főleg ha egyikőtök sem szereti óvszerrel... :S Áááh... esküszöm remélem becsúszik egy baba... ennyire buták legyetek... o.O
2010. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!