Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Barátnőmmel teherbe eshetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmmel teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel volt olyan h egy este 2 szer is szex-elltünk meg máskor is volt és nem használtunk gumit se fogamzás gátlót és esemény utáni tablettát szedett be de ma volt a suliba ilyen előadás és. Volt h teherbe eset egy csaj aki csak esemény utánit szedett be tényleg ennyire nem biztonságos az esemény utáni
2010. ápr. 15. 22:31
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

figyelj. az esemény utáni tabletta elég nagy hormonadagot tartalmaz. nem arra való, hogy gyakran védekezzetek vele. továbbá tényleg, elég sok pénz egy olyan tabletta, kb annyi, mint 3 havi fogamzásgátló. legalábbis amikor nekem kellett, akkor annyi volt (nálam kiszakadt az óvszer). nem tudom, miért idegesítitek magatokat. csodálom, hogy a barátnődnek nem megy el a kedve a szextől. nekem elmenne, ha azon kéne idegeskednem, vajon terhes vagyok e.


lehet terhes. miért ne lehetne? ha kicsit tájékozott vagy olvashatod, hogy nincsen 100%-os védekezési módszer, a sürgősségi fogamzásgátló sem az. reménykedjetek, hogy nincsen gond, és használjatok más védekezést.


gondolom azt a kettő esemény utánit viszonylag kevés idő elteltével vette be... az nem jó. a szervezetének nagyon nem jó. teljesen összezavarodhat a menstruációja, esetleg iszonyúan fájdalmas lesz neki, vagy akár nem jön meg hónapokig, lehetnek immunrendszeri zavarai, ha a barátnőd még növésben van (nem 22 év körüli), akkor gondok lehetnek azzal is, hízékonyabb lehet sokkal... szóval igen sok hatása van, ami neked lehet, hogy eszedbe sem jut, és amint látom, neki sem, de akkor is.


ha nem sok 5-6 ezer forint, márpedig ahogy látom, nem az, akkor vegyetek rendes fogamzásgátlót. három havi adag csomó ideig kitart és napi 2 perc odafigyelést igényel. és nem kell utána idegeskedni.


és még valami. a gyógyszerek betegtájékoztatója!!! sok minden le van benne írva, lehet, hogy a te kérdésre a válasz is.

2010. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
ehh.. nem lehetett volna előtte kicsit utánaérdeklődni a védekezési módszereknek, nem csak ugy durr bele?
2010. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
első alkalom volt mindkettőnknek ..
2010. ápr. 15. 23:18
 24/50 anonim ***** válasza:
és akkor mi van?? én 1. alkalommal is tudtam védekezni. de ahogy lattam, volt más alkalom is. :S
2010. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
és ha terhes mi a teendő ?
2010. ápr. 15. 23:27
 26/50 anonim ***** válasza:
szerinted? vagy elvetetitek, kb. 30000 ft, vagy megszüli.
2010. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
ez én is tudtam .. más lehetőség nincs ?
2010. ápr. 15. 23:32
 28/50 anonim ***** válasza:
ne haragudj.. de mi lenne még? este lefekszik, és reggel ugy ébred, h nem terhes? ehh.. annyira éretlenek vagytok, h az már fáj.
2010. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb a fogaskerékbe rakd a f@rkad fiam, jobban járna az emberiség.


A legegyszerűbb megelőzési módszer, ha elkötteted magad, vagy egyáltalán nem szexelsz többet.

2010. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ne mondjad már h te mindent tudtál egyből te zsíros malac..
2010. ápr. 15. 23:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!