Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a 3. héten kihagytam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 3. héten kihagytam egy szemet mi lesz?

Figyelt kérdés
Kihagytam egy szemet és 15 óra után pótoltam, úgy döntöttem, hogy szedem tovább a bogyót szünet nélkül, kell így plusszban védekezni ?
2016. júl. 13. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hétig mindenképp kell gumi is hiába szeded tovább, így értelemszerűen a teljes szünetben vigyázzatok! :)
2016. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a beteg tájékoztató csak az első hétre ír +7 nap védekezést ..azért érdekelt mert ez érdekes...
2016. júl. 13. 10:53
 3/5 A kérdező kommentje:
és nem tartok szünetet, fentebb írtam :)
2016. júl. 13. 10:58
 4/5 A kérdező kommentje:
A kimaradt szemet akkor is be kell venni, ha az a soron következővel egyidőben történik. A nem kívánt terhesség elkerülése érdekében a következő hét napon ajánlott a kiegészítő fogamzásgátlás alkalmazása. Ha a második héten maradt ki egy tabletta, ugyanaz a teendő, mintha az első héten maradt volna ki, ám ilyenkor már nem szükséges a kiegészítő fogamzásgátlás. A harmadik héten elfelejtett tabletta esetén (ha csak egy szem maradt ki), két lehetőség is adódik: Be lehet venni a kimaradt tablettát, amint arra lehetőség van (még akkor is, ha ez a soron következővel egyidejűleg történik is), majd a következő bevétele történjen a szokásos időpontban. Ekkor a következő csomag szedését úgy kell megkezdeni, hogy a jelenlegi után ne legyen szünet, hanem azonnal folyatódjon a tabletták szedése a soron következővel. Ilyenkor előfordulhat, hogy a második csomag szedése alatt nem tapasztalható megvonásos vérzés, ám pecsételő vagy áttöréses vérzés jelentkez
2016. júl. 13. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Az enyém kicsit másképp írta, bár nekem nem egyenletes adagokban van kiosztva a hatóanyag! Szerintem a biztonság kedvéért legalább megszakításos módszer legyen az 1 hétben! :)
2016. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!