Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Egy szemet kihagytam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Egy szemet kihagytam, tegnap este kellett volna bevenni és csak most tudtam pótolni, baj lehet?

Figyelt kérdés

Szexeltem a barátommal de nem élvezett belém, viszont a tabit a másik táskámban hagytam és nem tudtam bevenni.

Most mire számíthatok? Meg fog jönni? Sajnos már előfordult velem ilyen, akkor pecsételő vérzésem volt 2 hétig, de akkor már a kihagyást követő napon (tehát, mint most), már kicsit véreztem, most meg nincsen semmi.

Bekellett volna egyáltalán vennem? Gyógyszerész azt mondta nem, a tájékoztatón az volt vegyem be a kihagyott szemet és folytassam rendesen + védekezzek mellette más módszerrel.

Symicia-t szedek, második hét elején vagyok.


2015. júl. 6. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán ha elolvasnád végre a tájékoztatót...
2015. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lesz gond,pótoltad.
2015. júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek: nem tudom, hogy mit nem értettél: gyógyszerészt IS megkérdeztem és a tájékoztatót IS elolvastam... egyből kötekedni kell. Tipikus...
2015. júl. 7. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!