Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy szemet 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy szemet 3. heten. Ved vagy nem?

Figyelt kérdés
Sienima fogamzasgatlot kezdtem szedni, de a 3. heten kihagytam eggyet es nem potoltam. Utana meg 3-at vettem be szunetig. Ugye ez meg csak az elso level volt, vegig vereztem hol jobban hol nem. A szunet elott is megvolt, szunet elso-masodik napjan egy kicsit utana semmi. Most a masodikban a 9.-nel tartok. Elso heten elment bennem a parom. Kerlek mellozetek a negativ, kritizalo kommentjeiteket vagy, hogy nezzem meg a tajekoztatot, mert abban azt irja h potoljam de hat amr keso...

2015. máj. 21. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz belőle gond, de gondolom a betegtájékoztatóban írják hogy olyankor mi a teendő, azt alaposan nézd át ha legközelebb ilyen történne. Amit én szedek, annál amint eszembe jut be kell vennem azt a szemet, akkor is ha ezáltal két szemet kell bevennem egyszerre. Viszont javaslom hogy minél hamarabb szokd meg hogy megszokott időben beveszed a gyógyszert, mert az ilyen elfelejtésekből később szép kis "balesetek" lehetnek. Amúgy ha belegondolsz, első héten élvezett beléd, szedted a gyógyszert, gondolom azt írta hogy az első naptól védve vagy. Általában a nőknek a peteérése a 14. napon van, ami messze nem a 3. hét de persze attól még máskor is lehet, de a spermája a barátodnak addig "élhetett" benned míg a gyógyszer által védve voltál. Lehet most kicsit érthetetlenül írtam le, de szerintem nem lehetett akkor probléma :)
2015. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt, problema szerintem sem. Viszont mikor ved ujbol? Ezt irja:

Ha 1 tablettát hagyott ki a 3. héten

A fogamzásgátlás nem biztosított teljes mértékben. A 7 napos tablettamentes időszak eltolásával azonban továbbra is fenntartható a fogamzásgátló hatás. Amennyiben következőkben ismertetett két eljárás bármelyikét követi, nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása, de csak akkor, ha a kihagyás előtt 7 napban megfelelően szedte a Sienima-t. Ha nem ez a helyzet, az alábbi, 1-es pont szerint járjon el. Ezen kívül a következő 7 napban kiegészítő, mechanikus fogamzásgátló módszert (pl. gumióvszert) kell használni.

2015. máj. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!