Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek károsíthatja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek károsíthatja az óvszert a pharmatex hüvelykrém?

Figyelt kérdés
Sajnos sem a betegtájékoztatóban sem a honlapon nem találtam ezzel kapcsolatos információt. Azzal tisztában vagyok, hogy ugye olajos alapú síkosítót nem szabad használni gumival. Viszont az említett krém összetevői között szerepel a levendula olaj. Van aki használja együtt?

2016. júl. 11. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek mind a 2?
2016. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem károsítja.

[link]

2016. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretném mind a kettőt használni mert jelenleg van egy 1 éves kislányom aki óvszer használat mellett fogant. 4 éven keresztül felelősség teljesen védekeztünk gumival ami nem csúszott le, nem szakadt ki és anélkül sosem történt behatolás. Hihetetlen, de még is igaz. Biztos volt valami "gixer" amit most szeretnék elkerülni mert kicsi még a lányom. Gyógyszert nem szedhetek ezért arra gondoltam, hogy a kettő együtt biztosabb.
2016. júl. 11. 13:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves második! Ezt a én is megtaláltam, de a Hölgy a kúpról kérdezett. Az nem tartalmaz levendula olajat.
2016. júl. 11. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Van tabletta és kúp is ebből, amiben nincs olaj alapú dolog, akkor azt használjátok, az a biztos.

Spirál (hormonmentes akkor), pesszárium, injekció amit még használhatsz amúgy, ami nem piszok drága együtt.

2016. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!