Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykrém alkalmazása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykrém alkalmazása?

Figyelt kérdés
Most használnánk először a párommal, de az egy adagot hogy érti az aplikátorral? Annyit kell felszívni ameddig meggátolja az aplitákor vagyis kb. a negyede?

2014. jún. 16. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy azzal, hogy mennyire megbízható védekezés a Pharmatex?
2014. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerősök ajánlásai alapján nagyon jó.
2014. jún. 16. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Azok az ismerősök.. :D 2 hét múlva jön a kérdés.. miért nem jött meg?
2014. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is rosszakat hallottam róla...

Elvileg semmiképpen nem ajánlott használni egyedüli fogamzásgátlóként (maximum valami mással együtt)

2014. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egy személy használja a környezetemben csak ezt, több hónapja, mégsem terhes. De ezek nem válaszok a kérdésemre, vagyis csak a töredéke....
2014. jún. 16. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig elég egyértelmű a tájékoztató. Az aplikátor az adagolást szolgálja, nyilván annyi fér bele, amekkora egy adag. De tényleg nem elég megbízható. Max. megszakítással alkalmazva. De még úgy is csak akkor, ha nem gond a gyerek.


Hallottál már a Pharmatex-bébi elnevezésről? ha nem, keress rá!

2014. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatot nem tudok megosztani veled, de mindenkinek, aki önmagában erre a módszerre bízza a fogamzásgátlást, érdemes lenne tudnia, hogy mennyi a módszer Pearl indexe szakszerű alkalmazás mellett, milyen sok baba fogant már meg így.


Van védőnő ismerősöm, tőle is tudom, meg a neten is olvastam több forrásból, hogy a védőnők és a szülész-nőgyógyászok egymás közt már "Pharmatex babának" nevezik az így megfogant gyerekeket.


Itt a Gyakorin is, és kismamás-babás fórumokon is sok ilyet olvastam, pl. harmadik Pharmatexes védekezésnél megfogant baba, iker babák Pharmatex mellett, valaki úgy fogalmazott, hogy a nővérének "gratulált" a védőnő, hogy a létező legmegbízhatatlanabb fogamzásgátlási módszert sikerült választaniuk, más azt írta, hogy "így fogant a keresztlányom", stb.


Tudomásom szerint az orvosok annak ajánlják, aki bár még nem tervez gyereket, nem bánja, ha mégis úgy alakul.


Vagy naptármódszer és ovulációs teszt + megszakított közösülés mellett kiegészítő védekezésnek, de nem önmagában.


Érdemes például ezeket elovasni, vagy a "Pharmatex baba" szókapcsolatra rákeresni a neten:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


(ez utóbbinál kizárólag csak a kérdező által a kérdés kifejtésében leírtakra gondoltam)



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..



Fontos tartom kihangsúlyozni, hogy nem vagyok szakember, csak laikus, lebeszélni nem szeretnélek róla sem téged, sem mást. Azért szántam időt erre a hozzászólásra, mert a fenti információk birtokában éreztem némi felelősségtudatot olyan tekintetben, hogy felhívjam rájuk a figyelmedet, mert gondolom, hogy ha egy véltetlenül megfogant babának nem tudnátok tiszta szívből örülni, akkor érdemes lenne alaposan tájékozódnotok, visszajelzéseket olvasnotok a Pharmatexről több fórumon a neten, illetve szülész-nőgyőgyász véleményét kérni (ha ez eddig nem történt meg).

2014. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!