Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex alkalmazása távkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex alkalmazása távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál és ő ajánlotta a Pharmatex kúpot védekezés gyanánt az óvszer mellé, hogy még biztosabb legyen a védelem.


Olvasgattam sok kérdést, de még se tudom mennyire jó ez? Nekem az orvos ajánlotta és meg is magyarázta, hogy a krém azért nem jó már, mert egy nagy tubus van és adagolni kell és ez így kevésbé higénikus. Megszakításos módszert követjük, illetve figyelem a naptárat is. Párom csak elélvezés előtt húzza fel az óvszert.


Tabit nem szedek, mert alig vagyok együtt barátommal, 2-3-4 hetente mikor hogy sikerül találkozni és nem éri meg bombázi a szervezetem hormonokkal.



2014. máj. 19. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, sokat hallottam, hogy az majdnem olyan para, mint a megszakításos, de van, akinek beválik... Mindenkinek a saját szervezete.... mint ahogy vannak, akik 5 évig próbálkoznak babával és akkor sikerül, pedig nincs gondjuk, s van, akinek beüt rögvest, amint valami baki történik. Ezért szerintem érdemesebb biztonságosabb módszert (az óvszert) alkalmazni, hiába nem túl kényelmes :/
2014. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pazaroljátok az óvszert. Így nem véd.

Sikeres megszakítás mellett is lehet gyerek, azaz AZ, hogy csak a vége előtt veszi fel az óvszert, kb. mint halottnak a csók.

2014. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos állította, hogy az óvszer 40%-os védelem a kúp meg 80 % és együtt a kettő tutibb...
2014. máj. 19. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az óvszert az elejétől a végéig használnátok, 99,9 %-os lenne.


Így viszont nem ér semmit. Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy a pharmatextől trutymós farokra hogy húzod rá.

Vagy előbb fürdőszoba és megmosod? De akkor megint kezdheted a legelejéről!

2014. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pharmatexszel csúnyán benéztem..
2014. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!