Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex alkalmazása alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex alkalmazása alatt aki terhes lett betartott mindent?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak dicsérni tudom a Pharmatexet. az igaz, h a tabletta csípett, de a kúppal semmi gond. persze, mi naptárazást meg megszakitást is alkalmaztunk mellé. ma már a pharmatexet se használom, csak naptár+megszakitás.
2013. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, a tapasztalatok alapján csak megszakítással ér valamit,

ezt pedig a tájékoztató még véletlenül se írja.

Akkor miről is beszélünk?

2013. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, valóban csak megszakitással ér vmit. vagyis lehet h anélkül is, de abba még én se mennék bele:D
2013. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem alapból kellene ismeret az embereknek a spermicidekrol
2013. jún. 30. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:
és miből gondolod, h nincs meg?
2013. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezt hogy érted?


Ha mellékelnek valami mellé tájékoztatót, akkor legalább legyen maradéktalanul igaz!


Ha abban annyit írnak, hogy helyezd fel, várj ennyit és ennyit, valamint használat után ne fürödj szappannal ennyi és ennyi ideig.... akkor legyen már ennyi elég is, hogy rendesen védjen!


DE NEM! A használati útmutatót MARADÉKTALANUL betartva sem ér egy kalap sóhajtásnyit sem!

2013. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
nem dobták volna piacra, ha nem érne semmit. sokan nem tudják kontrollálni magukat, és nem veszik ki időben. ezért nem ajánlott ez tizenéveseknek. de akik már összeszokott párost alkotnak, azoknak ajánlható. mellesleg, ezt mindenki el tudja dönteni magáról meg a párjáról h melyik csoportba tartoznak.
2013. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de még véletlenül sem akarok vitatkozni, csak leírtam a tapasztalatomat. vannak emberek, akik egy kézfogástól is teherbeesnek, és vannak, akik nehezebben....
2013. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se vitatkozok senkivel.


A kérdező viszont azt kérdezte, hogy "betartott-e mindent az, aki teherbe esett mellette".


Mivel a tájékoztató NEM ír kötelező megszakítást, ezért könnyen teherbe lehet úgy esni a Pharmatex mellett, hogy betartasz minden előírást.

2013. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jajj, hát igen, de ez magától értetődő, vagyis nálam az volt:D persze, h kell a megszakitás:) legalább vmire jó ez a fórum, h ezt megtudhatja...
2013. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!