Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Nuvaring hüvelygyűrű helyes...

A Nuvaring hüvelygyűrű helyes alkalmazása esetén lett valaki az ismerősötök közül terhes?

Figyelt kérdés

Nekem ez a 4. hónap, hogy használom (egy nagyobb megszakítás után újra).

Szilveszter óta furcsán érzem magam (előtte is éreztem valamit, de nagyon gyengén) 30-án elmentünk kicsit iszogatni, de rettentően rosszul lettem. Szilveszterkor szinte nem ittam semmit a rosszullét miatt, másnap viszont belecsaptam, bepótolva a bulit. De alig ittam valamennyi alkoholt (megint) és szörnyen felkavarodott a gyomrom (megint) és egész nap rosszul voltam. Azóta gyenge a gyomrom, most is ettem egy kis vadast, de.. nem igazán émelygek csak fura.

Dohányzom, de kb szilveszter óta nem bírok rágyújtani, vagy ha megszokásból mégis, szörnyen esik :S

Szilveszter előtt már kb egy héttel folyamatosan fáradékony és aluszékony voltam, most is.


Persze, lehet, hogy csak összeszedtem valami betegséget (ezzel nyugtatom magam)

Kicsit meg vagyok ijedve:S Hallottatok már olyanról, hogy valaki teherbe esett nuvaring mellett?

(Szombaton nem tudok orvost elérni, de nagyon idegesít a dolog:S)

Rohanjak tesztért? Vagy ne aggódjak annyira?


Köszi!



2013. jan. 5. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!