Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég így a megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég így a megszakításos módszer vagy mindenképp gumi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szedek fogamzásgátlót, ez az 5. levelem...

Mivel kihagytam 1 tablettát, tehát 2 tabi bevétele közt kb 40 óra eltérés volt, elvileg 7 napig kiegészítő védekezés szükséges, szerintetek elég a megszakításos módszer így, hogy szedem azért rendszeresen vagy mindenképp gumi?!


2008. szept. 28. 15:22
 1/5 anonim válasza:
100%
gumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2008. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gumi vagy 7 napig nem szexeltek!
2008. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm is kihagyott egyet és terhes lett.. :S szóval GUMI!!!
2008. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem jött belém a párom egyáltalán, max előváladék, de így, hogy szedem a gyógyszert április óta, nem hiszem, hogy nagy baj lenne. Mikor meg újra szexeltünk már volt bennem újra 2 tabletta, plusz aznap is bevettem.


Felhívtam a dokimat és azt mondta, hogy egy tabletta kihagyása miatt nem lesz gond, baromi nagy balszerencse kell hozzá... Remélem megjön a szokott időben, szurkoljatok, hogy ne legyen semmi :)

2008. szept. 28. 17:51
 5/5 anonim válasza:
Én a megszakítással volt úgy,hogy teherbe estem,meg úgy is hogy nem. De szerintem is inkább a gumi!
2008. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!