Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valami biztonságos módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami biztonságos módszer a gumi mellett?

Figyelt kérdés
Leszeretnék majd nemsokára feküdni a barátommal és vmi hatásos védekezést szeretnék alkalmazni. A gumi az oké, de ha kilyukad akkor az gáz szal nem bízok benne 100 %-osan. Még vmilyen dolgot szeretnék mellé pl: kúp, krém vagy vmi ilyesmi ami persze elég nagy biztonságot nyújt. Tablettát még nem igazán akarok szedni, mert félek, h mindig elfelejtem majd bevenni és az még plusz stressz. Am ez lenne nekem az első alkalmam és nyugodtan szeretnénk csinálni és nem azon akarok gondolkodni egész idő alatt, h vajon mennyire véd meg engem az a bizonyos dolog. Szal vmi hatásos módszert szeretnék tőletek kérni, hogy mit ajánlotok a gumi mellé? És hogy mennyire biztonságosak azok. Köszi előre is. Amúgy 16 vagyok
2008. máj. 16. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Zselét nyugodtan használhatsz mellette. Vegyél hozzá toldalékcsövet is, azzal jó mélyre be lehet nyomni (szűznek is). Jobban is csúszik tőle. Őnmagában ez kevés lenne... kb. 30%
2008. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem tök jó, hogy így állsz hozzá és meglátod, tényleg jó lesz, hogy közben nem ezen kell agyalnod. Bármeliyk gyógyszertárban vehetsz pl pharmatex termékeket, a www.pharmatex.hu oldalon olvashatsz ezekről a cuccokról. Tök jó lesz, meglátod :)
2008. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Leginkább a hüvelykúpra és az óvszerre gondoltam. E a kettő mennyire véd együtt? Ha esetleg kilyukad a gumi vagy rosszul lett fölrakva véletlenül, akkor is még véd a kúp? Lehet benne bízni? Úgy tudom, hogy a fölhelyezés után kicsit várni kell (azt hiszem 20 percet) és csakutánna hat.. De ha "fölolvad" akkor az nem fogja gátolni a szexet? Vagyis nem fg belőlem szex közben kifolyni? Nem zavaró? Vagy nem folyik ki addig amig benem fejezzük?:)
2008. máj. 16. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A gumi az ugye 95%os védelmet biztosít. Fontos, hogy megnézd a gumi anyagát, hogy lehet-e együtt használni a termékkel, amit alkalmaznál. Bár szerintem nem kéne sietnetek a szeretkezéssel,de ez a ti dolgotok. Amugy meg a gumi nem szakad el, ha csak szépen csináljátok. Durvuláskor van rá esély - ezért csak 95%. Szal sztem teljesen megbízható, ha nem ütvefurora huzzátok;)

Egyébként pedig van olyan, hogy esemény utáni tabletta, amit 72 órával az aktus utánig lehet bevenni, ha esetleg valami balul sül el - de ugysem fog, nyugi.;)A gumi biztonságos...

2008. máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!