Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 24 éves lány vagyok, több,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány vagyok, több, mint 7 hónapja szedek Trinordiol fogamzásgátló tablettát. Ez már 100 % -os védelmet nyújt a teherbe esés ellen?

Figyelt kérdés
A gyógyszert egyik héten este 9 körül, a másik héten csak este 11 körül tudom bevenni. Ez a két óra különbség nem okoz gondot? Így is védett vagyok? Az a lényeg, hogy minden nap bevegyem a gyógyszert. Ez az első tabletta amit szedek, a legelső gyógyszert a menstruációm első napján vettem be, azóta rendszeresen megjött, nem volt hamsenésem, hányásom sem egyszer sem. Köszi a választ mindenkinek!
2008. szept. 28. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják, semmi sem nyújt 100%-os védelmet, de ez természetesen már nagyon közel áll hozzá. Az a két óra pedig nem lehet gond, de esetleg ha még biztosabbra akarsz menni, nem lehetne minden héten 11-kor bevenni? Úgy még biztonságosabb. De ha nem volt semmi gyengítő tényező, akkor már védett vagy!!! Szóval hajrá! De ha netán mégsem vagy biztos magadban, akkor óvszer. De nem lesz baj. :)
2008. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megnyugtattál:-) megpróbálom minden nap azonos időben bevenni a gyógyszert és akkor tuti nyugodt leszek:-)
2008. szept. 28. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hónapja szeded, védett vagy! 100%-os védelmet egyik módszer sem nyújt, de a tablettának a legkevesebb a hibaszázaléka!Nem gond, hogy ha nem tudod azonos időben bevenni, én sem tudom mindig ugyanakkor(egyik héten 5-kor, másik héten 8-kor reggelente)
2008. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, jól esik, hogy mások is elmondják a tapasztalataikat, kezdek megnyugodni:-)
2008. szept. 28. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj! Élvezd az együtt töltött időt. Mindent helyesen csinálsz, nem lehet baj, védett vagy. Pusy
2008. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok, és megnyugtattatok:-)
2008. szept. 29. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!