Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti milyen módszerrel védekeztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen módszerrel védekeztek?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, érdekelne, ki hogyan védekezik különböző kapcsolatokban, helyzetekben.

Az egyszerűség érdekében tablettában gondolkozom, de a mellékhatások, amikről olvasni eléggé ijesztőek. Mi a Ti véleményetek, mik a tapasztalatok?



2016. júl. 6. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
óvszer (1 éves kapcsolat)
2016. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem védekezünk egyszerűen csak kiveszi mielőtt elélvezne..:) ez màr 4 éve bevállt semmi probléma nincsen.:)
2016. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha párkapcsolat akkor tabletta ha alkalmi dolog akkor kihúzom időben ha sikerül bár legutóbb is csúnya krémpite lett a vége a mindzsó meg csak rikácsolt :D
2016. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első, nem túl macerás, vagy kényelmetlen mindig?

Kettes, nos, gratulálok, szerencsések vagytok :D én nem merek trükközni, amilyen szerencsétlen vagyok, tuti vemhes lennék, az pedig az utolsó dolog, amit valaha akarnék. :D

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. júl. 6. 20:05
 5/10 RoseTyler ***** válasza:
Megszakítással. 10 éves kapcsolat, van már egy (nem becsúszott) gyerekünk, és szeretnék még egyet. Sosem szedtem tablettát, és nem is fogok, nem tartom jó dolognak a hormonális fogamzásgátlást. Azelőtt meg megfelelt az óvszer erre a célra.
2016. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tabletta 5.honapja, 2éves kapcsolat
2016. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tabletta (6éve használom, ebből fél éve már hüvelygyűrűzök), 4éves a kapcsolatunk.

Előtte rövidebb kapcsolatban óvszer is volt pluszba.

2016. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

spirállal. legkényelmesebb és legolcsóbb. semmi bajom nincsen vele, és nem kell rá figyelni.


félévente mutatom núgyógyásznak, hogy minden oké-e.

2016. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát, nem mondom, hogy hozzáad az élvezethez :D, de azért annyira nem borzasztó, nem vesz sok időt igénybe, csak kicsit kizökkent, az igaz. Tablettát viszont nem szeretnék szedni és más módszerek vagy megbízhatatlanok, vagy túl komplikáltnak tünnek.
2016. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodom a tablettán, bár a sok mellékhatás engem is megijeszt. 1,5 éve gumi :)
2016. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!