Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18alattiak! Milyen módszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18alattiak! Milyen módszerrel védekeztek? Van olyan aki ilyen fiatalon is csak a megszakítással?

Figyelt kérdés
kort és nemet írjatok
2009. aug. 29. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
volt, de már párszor parába voltam úgyhogy inkább gyűrű :D bocsi nem vagyok 18alatt :D
2009. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

18éves lány vagyok

Fogamzásgátló tablettával védekezek.

3éve. Eddig bevált.

2009. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Óvszerrel és szedek fogamzásgátlót is mellé fő a biztonság :)

16/L

2009. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Én csak tabizok semmi mást és eddig bevált...Csak a nődokihoz féltem elmenni az elején:S De megérte mert így nyugodtak lehetünk, és nem kell arra figyelnie neki se h mikor megy el...és nyugodtan elmehet bennem is...15/L
2009. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

eddig óvszerrel, egy hónapja fogamzásgátlóval.

SOHA nem mennék bele megszakításos védekezésbe:)

17/L

2009. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Gumival, de ebbe a hónapba még elmegyek íratni fogamzásgátló tabit..


14/L

2009. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

te jooo eg, ennyi 14-15 eves mar fogamzasgatlot szed?????? el vagyok szornyulkodve.

mi megszakitassal, kupokkal, stb sose "szorakoztunk". ovszer. tabit szedtem fel evig mert rendszertelen volt a menzeszem, de csak rontott a helyzeten ugyh abbahagytam es nem is akarom tobbet szedni. jooo, persze isteni volt a nyugalom, a kenyelem szeretkezes kozben, h tudtam mikor fog megjonni, de a sok mellekhatas nem ert ennyit.

tabit 18 evesen szedtem, 17 evesen kezdtem ovszerrel es most is azzal vedekezunk.

20L

2009. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van.

Sokan terhesek is lesznek, elég hamar.

2009. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Gumival mindig, de előfordult, hogy kicsit gumi nélkül, de utána para volt a következő mensijéig a barátnőmnek, mindig elhatározom, hogy gumi nélkül sose!


17/f

2009. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

18 voltam mikor összejöttem a mostani párommal, mindig is megszakítással védekeztünk mivel számomra óvszerrel élvezhetetlen a szex a fogamzásgátló mellékhatásait pedig nem akartam vállalni. Mivel teljesen egymásra voltunk hangolva már az elején is, soha nem volt rá példa hogy nem tudott volna vigyázni. És ha még hozzávesszük, hogy az átlagnál sokkal kevésbé vagyok fogékony a teherbeesésre számunkra ez tökéletes megoldás.

Viszont sok pár vagy alkalmi pár számára akik ezt a módszert használják nem az, sőt felelőtlen kockáztatás. 18 év alattiaknak főleg.

2009. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!