Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt a gumi, eshetek így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt a gumi, eshetek így is teherbe?

Figyelt kérdés
A barátommal péntek este szexeltünk és kiszakadt a gumi. Pont az előtt vette ki, hogy elélvezett volna és csak akkor látta hogy ki van szakadva, szóval nem élvezett belém. Megkérdeztem a barátnőimet ők azt mondták hogy ne foglalkozzak vele, főleg tekintve hogy pont az este előtti nap menstruáltam és hogy még messze van a peteérésem amúgy is. De én nagyom félek, hogy mi van ha mégis történt valami... Mit tegyek?? 17/L
2016. júl. 3. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, chill out
2016. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire félsz, miért nem mentetek be azonnal az ügyeletre esemény utánit íratni?? Peteérés spontán is lehet pl. orgazmustól vagy csak a férfi puszta jelenlététől. Hormonok. A ciklus szerint nem igazán gyereknemző az időpont, de az előváladékban is millió számra vannak "fél gyerekek"!
2016. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez igaz, de 1. már alapból annak is kevés az esélye, hogy az előváladék úgy megtermékenyít valakit, hogy nem volt a partnerén gumi, ebben az esetben meg azt sem tudjuk mikor szakadt ki 2. nagyon ritka a spontán peteérés, főleg, hogy előtte való nap még menstruált
2016. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetsz terhes. menstruáció után 4-5 napig nem eshetsz teherbe.
2016. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

durrdefekt? :-D

legközelebb óvatosan csikorgassátok a gumit...

2016. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"menstruáció után 4-5 napig nem eshetsz teherbe"

Ez nem igaz, ne írj butaságokat!

Csak nagyon kicsi az esély. Szerintem sem érdemes itt megijedni.

2016. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Ha nagyon ideges vagy vegyél majd tesztet.Köv menzeszed előtt.

De elég kicsi az esélye, hogy terhes vagy.

2016. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!